1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Marmara İnşaat Sektörü MARİFED İle Nefes Alacak

TUSKON kurucu federasyonlarından MARİFED, inşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerini biraraya getiriyor.

anfed, ansifed, bugiad, inşaat, kosgeb, MARİFED ile ilgili aramalar, marifed kurumsal destek, marifet, Marmara, marmara inşaat beylikdüzü, Marmara İnşaat ile ilgili aramalar, marmara inşaat mühendisliği, marmara inşaat şarköy, marmara inşaat sultanbeyli, marmara mühendislik inşaat, marmara royal özka ortaklar inşaat, Müsiad, sultan konakları, TUSKON

TUSKON (Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu) kurucu federasyonlarından MARİFED , (Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu) inşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerini 29 Eylül 2012 Cumartesi günü İstanbul WOW Hotel &Convention Center’de MARİFED İŞ GELİŞTİRME PLATFORMU İNŞAAT SEKTÖR BULUŞMASI programında biraraya getiriyor.

MARİFED üyesi 35 iş hayatı derneğinin koordinasyonu ve MARİFED’in organizasyonunda gerçekleştirilen bu zirveye ülkemizin ve Marmara Bölgesinin en önemli inşaat firmaları ile bu firmalara ürün tedariki yapabilecek tedarikçi firmalar katılacak.

Son derece kapsamlı ve profesyonel bir iş zirvesi olması planan bu buluşmada ayrıca 70 firma stand açarak ürünlerini sergileyebilme imkanı yakalayacak.

Sektörün lider firmaları ile ikili iş görüşmelerinin organize edileceği zirveye toplam 2000 işadamının katılması bekleniyor.

7500 ila 10000 ikili iş görüşmesinin gerçekleştirilmesi planan program aynı zamanda bugüne kadar bölgesel ve sektörel anlamda yapılan en büyük program olacak.

MARİFED’in bugüne kadar yaptığı ve yapacağı tüm faaliyetlere www.marifed.org.tr isimli web sitesinden ulaşılabilir.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

2017 İnşaat Birim Fiyatları Kitabı Excel Formatında

2016 İnşaat Birim Fiyatları Kitabı Excel Formatında Bayındırlık Bakanlığı 2017 yılı İnşaat ve Tesisat Analiz …