1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Malatya Akçadağ Meslek Lisesi Yardımlarınızı Bekliyor!

Merhaba,

Öncelikle sayfamızı ziyaret eden tüm sektörün temsilcisi, mimar, mühendis, tekniker ve ziyaretçilerine bu vesileyle teşekkür etmek istiyorum.

Sitemizin iletişim formuna Esra Hanım’ın göndermiş olduğu, öğretmeni olduğu okulun çatı ve izolasyon sıkıntılarını çözme adına yardım talebinde bulunduğu metin aşağıdaki gibidir.

Herkes taşın altına elini azıcık da koyarsa eminim en kısa sürede problem çözülecektir.

Lütfen herkes az-çok demeden yardımcı olsun.

Biz de SerMimar.Net ve SerVilla Çelik Villa olarak kendilerine elimizden gelen konusunda yardımcı olacağız.

Tüm dostlara teşekkür ederiz.

İdris YAĞMAHAN

———————

Adınız-Soyadınız ESRA ŞAHİN
Email prof.esra_sahin@hotmail.com
Website http://www.sehitalpergudecpl.com
Konu MALATYA AKÇADAĞ MESLEK LİSESİ

Mesajınız Merhaba
Ben ESRA ŞAHİN, MALATYA Akçadağ Şehit Alper Güde Teknik Lise ve Çok Programlı Lisesinde Bilgisayar Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Bizim okulumuzun metre kare olarak kapladığı alan oldukça büyük ve 4 bina ( 1 i ana bina (yaklaşık 3000 metrekare 4 katlı),1 i pansiyon (yaklaşık 2800 metrekare 4 katlı) diğer 2 si atelye binaları yaklaşık 2500 metrekare 2 katlı) ihtiva ediyor. Ve yaklaşık 360 öğrenciye eğitim hizmeti vermeye çalışan bir okul. Öğrencilerimizin büyük çoğunluğunu Malatya dışından gelen öğrencilerdir ve pansiyonda kalmaktadırlar. Dolayısıyla okul aile birliği sistemimiz pek işlev görememektedir. Yine Akçadağ ilçesi ve sakinleri tarafından da açıkça söylemek gerekirse pek yardım alamıyoruz. Dolayısıyla okulu düzeltme ve geliştirme gayretlerimiz bazen çaresizliklerden dolayı sekteye uğramaktadır. Okulumuzun anabina, atölyeler ve pansiyon çatı bakım ve izolasyonu konusunda sıkıntılarımız bulunmaktadır. Ve yine açıkça belirtmek gerekirse okulumuzun yeterli bütçesi olmadığından dolayı çaresiz durumdayız. Okulumuz kendi imkanlarını sonuna kadar kullanmaya çalışan özverili bir eğitim kadrosuyla ayakta durmaya çalışmaktadır. Ben bilişim öğretmeni olarak bu mailin okulumuzun bu sorununu çözmede bir ilk adım olduğuna inanmaktayım ve SERMİMAR olarak sizlerin değerli katkılarıyla ve çözüm önerilerinizle bu sorunun aşılacağını umut etmekteyiz.

Okul hakkında daha detaylı bilgi için:
İrtibat Tlf: ESRA ŞAHİN —Bilişim Öğretmeni—05056004361
MALATYA Akçadağ Şehit Alper Güde Teknik Lise ve Çok Programlı Lisesi

Kültür Mh. Kışla Cd. No:33 44600 Akçadağ/MALATYA
Ayrıntılı Bilgi için İrtibat: YUSUF DEMİRÖZ (Okul Müdürü)
Tel:0.422.4171333-4171711 Fax:0.422.4171333
e-Posta:180828@meb.gov.tr

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Açıklandı Mart 2021

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Mart 2021 sonuçlarına göre; mart ayında fiyatlar, bir önceki aya …