1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Koton, Yurtdışında Yeni Mağazalar Açmayı Hedefliyor!

Koton, 2012 temmuzda yatırım fonu Turkven ile yaptığı ortaklığın ardından vizyonunu yeniledi. Hedefinde yurtdışında yeni mağazalar açmak var…

koton-yurtdisinda-yeni-magazalar-acmayi-hedefliyor

Koton, 2012 temmuzda yatırım fonu Turkven ile yaptığı ortaklığın ardından vizyonunu yeniledi.

Yılmaz Yılmaz, dev bir büyüme hamlesinin arifesinde olduklarını belirterek, “Mağaza sayımızı 2016’da 650’ye, toplam metrekaremiz 600 bine çıkacak” dedi.

Yeni mağaza açmayı planladıkları ülkeleri de anlatan Yılmaz Yılmaz, “Yeni bir ülke gözükmüyor ama bir ihtimal Kuzey Afrika’da Fas ve Tunus gibi ülkeler olabilir.

Onun dışında bulunduğumuz pazarlarda büyüyeceğiz. Özellikle Rusya, Kazakistan ve Azerbaycan’da hızlı büyümeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Seranit, İç ve Dış Cephe Kaplamalarında Yeni Ürünler Sunuyor!

Dış cephe ve iç mekan uygulamaları ile adından söz ettiren Seranit, farklı renk seçenekleri ile …