1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Konya’nın En Büyük AVM’si Kentplaza Hizmete Açılıyor!

12 Ekim’da açılacak Kentplaza, modern mimarisi, ideal konumu ve sosyal yaşama katacağı renkle Konya’nın yeni çekim merkezi olacak.

alışveriş merkezi, kenplaza avm, kentplaza konya alışveriş merkezi, konya avm açılış, konya kentplaza

Konya’nın en büyük alışveriş merkezi olacak Kentplaza ve yaşam merkezi hizmete açılıyor

DEHA AVM ve Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arıcı, AVM KFİ Partners Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Yurdum ve 4A Danışmanlık Yöneatim Kurulu Başkanı Hüseyin Kurtuluş’un ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, Kentplaza’nın sosyal yaşama getireceği zenginliğin yanı sıra ulusal ve uluslararası 60 markayı ilk kez Konya halkıyla buluşturarak, bir ilke daha imza atacağı açıklandı.

Konya’nın en büyük yaşam merkezi
Basın toplantısında konuşan Arıcı, Kentplaza’nın, Konya’nın en büyük AVM’si olacağına dikkat çekerek şu ifadeleri kullandı: “Kentplaza, uluslar arası ve ulusal olmak üzere 60’ın üzerinde markayı da ilk kez Konya’ya getiriyor, Konya’da uluslar arası standartlara sahip tek AVM olma özelliği de taşıyan Kentplaza, Konya’ya artık yaşam ve modadaki yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak yaşayabilme imkanı sunacak.”

İstihdam sağlanacak
Konya’ya ilkleri sunacak olmanın heyecanını yaşadıklarını aktaran Arıcı, 5 yatırımcıdan oluşan DEHA Grubu olarak 150 milyon TL yatırım değeri ile hayata geçirdikleri Kentplaza içinde 160 mağaza bulunduğunu belirterek, “Ekim’de açılacak olan kentplaza yatırımı ile Konya’ya yaşam merkezi sunmanın yanı sıra, yaklaşık 3 bin kişilik doğrudan ve dolaylı istihdam sağlanacak” dedi.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Yurtdışında 20 Bin Türk Mağazası Olacak!

Mehmet T. Nane, sektörün yurtdışındaki faaliyetleri ve geleceğe dönük beklentileri hakkında da bilgi verdi. Mehmet …