1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

KKTC’de Bir Villa İki Farklı Kişiye Satıldı!

Bir villanın iki farklı kişiye 120 bin STG’ye satıldığı iddia edildi

kktcde-bir-villa-iki-farkli-kisiye-satildi

İnşaatçı Mustafa Kavaz’ın iki farklı kişiye 120 bin STG’ye Girne’de bulunan bir villayı sattığı iddia edildi

KKTC’de faaliyet gösteren M.Kavaz Construction & Estates direktörü Mustafa Kavaz’ın Girne’de bulunan bir villayı iki ayrı kişiye satarak her iki alıcıdan da ayrı ayrı 120 bin STG aldığı iddia edildi. Yeni Bakış’a ulaşan vatandaşlar Mustafa Kavaz’ın Girne’deki bir villayı kendilerine 120 bin STG peşin paraya sattığını ve evin tapusunu almaya gittiklerinde, ayni villanın kısa süre önce başka bir kişiye satıldığını öğrendiklerini iddia ettiler.

“Merak etmeyin yanlışlık yaptık”

Konuyu Mustafa Kavaz’ın bilgisine getirdiklerini ve paralarını geri istediklerini dile getiren vatandaş, Mustafa Kavaz’ın “Siz merak etmeyin bir yanlışlık yaptık. En kısa sürede size villanızın tapusunu vereceğiz” dediğini kaydettiler. Kavaz’dan aylardır haber alamadıklarından şikayet eden mağdurlar, yetkililerden yardım talep ettiler.

Kaynak: Yeni Bakış

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418