1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Kişiye Özel, Geniş Kapsamlı Archicad Eğitimi

ARCHICAD – Bim konusunda deneyimli uzman gözetiminde kişiye özel dersler ile ARCHICAD eğitimi verilir. Eğitim öğrenme garantilidir. Kampanyamız Eylül sonuna kadar geçerlidir.

Archicad Eğitim dönemi kişiye özel olduğundan ihtiyaçlarınıza odaklanarak, süreç sonunda tam öğrenme garantisi verilir.

Archicad Eğitim süreci mimarlar için 2 adet bütün projenin tamamlanması sağlanacaktır. Bu sayede, öğrendiklerinizi uygulayarak kalıcı hale getirmek amaçlanmıştır.

Archicad Eğitim süreci bir yığın bilginin sindirilmeden, unutulmak üzere zihninizde kullanışsız bir yığın olmasının çok ötesinde, kısa öz ve kademeli olarak sıralanmış tecrübi uygulamalara dayanır. Eğitim sonunda bir projenin tam olarak bir uygulama projesine dönüşmesini sıkıcı olmayan bir biçimde uygulayabileceksiniz.

Eğitimde, kısa hatırlatıcı görsel açıklamaların bulunduğu eğitim dökümanlarını içeren Archicad Mimari Modelleme ve görselleştirme kitabı hediye olarak verilir.

Archicad Eğitimi için bize ulaşın: 0505 50 70 418 – İdris YAĞMAHAN

Archicad Eğitimi hakkında daha detaylı bilgi alın
http://proje.sermimar.net/archicad

Archicad Kitabı hakkında daha detaylı bilgi alın
http://proje.sermimar.net/archicad-kitabi

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Mimar Sinan Süleymaniye Camii Sırları Çözülmeyi Bekliyor!

Süleymaniye Camisi’nin çözülemeyen sırları, 460. yılında keşfedilmeyi bekliyor. İbadete açılmasının üzerinden 460 sene geçen Mimar …