1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Kermit Çatı Kaplama Sistemleri, Kermit Kiremit

Kermit Çatı Kaplama Malzemesi
Kiremit görünümlü Çatı Kaplamada kullanılan günümüzde inşaatlarda yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamıştır.

kermit çatı kaplama malzemesi, kermit, kermit kiremit, çatı izolasyon,çatı izolayon,çatı kaplama,çatı kaplama kermit,çatı kermit,çatı malzemeleri,çatı sistemleri,çatı tadilat işleri,çatı ustası,çatı yalıtım,kermit,kermit istanbul,kermit kiremit,kiremit,kiremit çeşitleri,tuğla kiremit

KERMİT KİREMİT İ NEDEN KULLANMALIYIZ.
Kermit sağlam bir çatı malzemesidir. Yağmur, dolu, kar, güneş gibi dış etkenlere karşı çok dayanıklı olup, genleşme, çatlama, kırılma, deformasyon, renk değişimi, yosun tutma ve benzeri değişimler olmaz. Bu özelliğini çok uzun yıllar korur. Ayrıca darbelere karşı son derece dayanıklı olduğundan taşınırken ve montaj esnasında zaiyat verilmez.

Su Geçirmez ve Temiz ; Kermit su geçirmediği için toz ve pislik tutmaz, yağmur ve rüzgar ile temizlenir.

Kermit Hafif bir malzemedir.

Kermit estetik ve dekoratif bir üründür.

Kermit hafif bir malzemedir. Kermit klasik kiremit’e göre % 60 daha hafif bir malzemdir. Bu özelliği nedeniyle deprem anında çökme, kayma, yıkılma riskini yok etmektedir. Ayrıca yağışlarda bünyesine su emmediği için m2 ağırlığı artmaz.

Kermit Ekonomiktir.

Kermit güvenli ve pratiktir.

Klasik kiremitlere göre büyük avantajlar sağlayan kermit çatı kaplama malzemesi olarak günümüzde oldukça kullanılmaya başlanmış olup inşaatlarda tercih edilmektedir.

Kermit hakkında bilgi edinmek için sitemiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kermit Kiremit Çatı Kaplama Malzemesi Hakkındaki Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Tugla.Web.Tr

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Ondulin Oluklu Şeffaf (Işıklık) Fiyatları 2011

Ondulin Oluklu Şeffaf (Işıklı) Ürünler aydınlatma’da tercih edilen en ekonomik ürünlerdir. Oluklu formu ile yağmur …