1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Kavram’dan 30 Yeni Şube, 160 Bin Öğrenci Planı!

Kavram Eğitim Kurumları, 2012-2013 eğitim öğretim sezonunda ise; 30 yeni şubeyle birlikte doğrudan 100 bin, dolaylı olarak da 160 bin öğrenciye ulaşmayı hedefliyor.

bahattin durmuş, Dershane, kavram dershaneleri, kavram dershaneleri bakırköy, kavram dershaneleri deneme sınavları, kavram dershaneleri diyarbakır, kavram dershaneleri fiyatları, kavram dershaneleri ile ilgili aramalar, kavram dershaneleri izmir, kavram dershaneleri izmir şubeleri, kavram dershaneleri manisa, kavram dershaneleri puan hesaplama, kavram dershanesi şubeleri, kavram eğitim kurumları

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren Kavram Eğitim Kurumları, ülke geneline yayılan 55 şubesi ve 2 meslek yüksek okulu ile birlikte 55 bin öğrenciye doğrudan eğitim veriyor.

Yayın hizmetleri ve interaktif yüz yüze eğitim sistemiyle de dolaylı olarak yaklaşık 100 bin öğrenciye eğitim hizmeti ulaştırdıklarını söyleyen Kavram Eğitim Kurumları Başkanı Bahattin Durmuş, ”2012-2013 eğitim öğretim sezonunda 30 yeni şube ile birlikte doğrudan 100 bin, dolaylı olarak da 160 bin öğrenciye ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418