1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Kalıpçı, Demirci, Çelik Konstrüksiyon Montaj Ekibi Aranıyor

Sivas Divriği de bulunan şantiyemizde görevlendirmek üzere aşağıdaki nitelikte ekiplere ihtiyaç vardır.

İNŞAAT GRUBU – BETONARME
Kalıpcı Ekibi – 6 kişi

Endüstriyel tesis betonarmesinde tecrübeli yövmiyeci olarak çalışacaktır. İstinat duvarı konusunda tecrübeli ekip tercih sebebidir. En az 2 kişi proje okuyabilmeli.

Demirci Ekibi – 2 kişi
Endüstriyel tesis betonarmesinde tecrübeli yövmiyeci olarak çalışacaktır. İstinat duvarı konusunda tecrübeli ekip tercih sebebidir.

İNŞAAT GRUBU – ÇELİK KONSTRÜKSİYON
Çelik Konstrüksiyon Montaj Ekibi – 10 Kişi

Endüstriyel Tesis montajında tecrübeli maks. 15 m yüksekliğinde yapılarda çalışabilecek. İSG kurallarını bilen ve uygulayan ekip aranmaktadır.

MAKİNA MONTAJ GRUBU
Mekanik Montaj Ekibi – 8 Kişi

Endüstriyel Tesis montajında tecrübeli Kırma eleme tesisi, konveyör montajı, makine montajı konusunda tecrübeli ekip aranmaktadır.

Tüm personel için yemek, kalacak yer, servis ve SGK tarafımızdan yapılmaktadır.

Fatih PURTAŞ
Yapı Mühendisi
Proje Yöneticisi
+90 533 496 97 79
+90 543 496 97 79

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İnşaat Ustalarına Eğitim Veriliyor

Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası, geçici yetki belgeli betonarme demir, kalıpçılık ve çatıcılık eğitimi düzenliyor. Gaziantep …