1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Kadir Has Gayrimenkul Geliştirme Akademisi 5 Ekim’de Başlıyor!

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Sertifika Programları ile mesleki gelişim olanağı buluyor ayrıca programlarla sektöre yetkin insan kaynağı, özellikle genç yöneticiler kazandırılıyor

Gayrimenkul Geliştirme Akademisi, Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Sertifika Programları, gayrimenkul geliştirme eğitimi, Gayrimenkul Geliştirme ile ilgili aramalar, gayrimenkul geliştirme iş ilanları, gayrimenkul geliştirme itü, gayrimenkul geliştirme nedir, gayrimenkul geliştirme şirketleri, gayrimenkul geliştirme uzmanı, gayrimenkul geliştirme yüksek lisans, gayrimenkul geliştirme yüksek lisans programı, Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkez, Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Sertifika Programları

Gayrimenkul sektörünün hızlı büyümesine paralel yetişmiş insan kaynağı ihtiyacı da büyüyor. Gayrimenkul sektörünün yöneticileri ve yönetici adayları Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Sertifika Programları ile mesleki gelişim olanağı buluyor ayrıca programlarla sektöre yetkin insan kaynağı, özellikle genç yöneticiler kazandırılıyor.

Program neler sunuyor?
Sertifika Programlarında sektörün lider şirketlerine yön veren, dünyadaki sektörel eğilimleri izleyerek gayrimenkul sektörünün değişimine öncülük eden üst düzey yöneticiler, sektör akademisyenleri ve gayrimenkul hukuku, finansmanı, değerlemesi, sürdürülebilir proje geliştirilmesi gibi alanların başarılı profesyonelleri uzman olarak piyasanın güncel bilgilerini ve uygulamalarını paylaşıyorlar.

Derslerde uygulamaya yönelik temel bilgiler, eğitmenlerin sektördeki deneyimleri harmanlanarak ele alınıyor, katılımcılar güncel iş sorunlarını tartışma olanağını buluyorlar. Aynı zamanda derslerde ulusal ve uluslararası benchmark uygulamaları yapılıyor.

Neden Katılmalı?
Program katılımcıları, kentsel dönüşüm, gayrimenkul sektöründe pazar araştırmaları, proje geliştirme ve pazarlama, arazi seçimi, enerji etkin bina ve sürdürülebilir yerleşme birimi konsepti ile ilgili riskleri tanımlama ve yönetme, işbirliği oluşturma, paydaş analizi yapma, proje yönetim sürecinin etkili iletişimi, verimli kişisel planlama ve hedef belirleme alanlarında metodoloji öğreniyor, uzgörü kazanıyorlar.

Sertifika Programları ile katılımcılar sektörü bütünsel değerlendirme, projelerde riskleri görme, alternatifleri ortaya koyma, süreçleri etkili ve verimli yönetme, etkili iletişim, kişisel planlama ve hedef belirleme yetkinliklerini geliştiriyor. Aynı zamanda sektör networklerini güçlendiriyor.

Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Sertifika Programları
Akademide Gayrimenkul Sektörü ve ilişkili sektörlerdeki şirketlerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış, genel katılıma açık, 18 ve 39 saatlik iki Sertifika Programı düzenleniyor:

Gayrimenkul Projelerinin Geliştirilmesi, Pazarlanması ve Gayrimenkulde Yeni Eğilimler Sertifika Programı

Gayrimenkul Projelerinin Geliştirilmesi Sürecinde Hukuk, Finansman, Değerleme ve Enerji Etkin Binalar Sertifika Programı

Sertifika Programlarında yeni dönem 05 Ekim 2012’de başlıyor.

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi – 0212 533 65 32 /1219

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418