1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

İşte 3. Havalimanının İhaleye Çıkacağı Gün!

Başbakan Erdoğan, ”Çılgın Projeler” kapsamında İstanbul’da yapılacak üçüncü havalimanı ihalesinin ilamının yayımlanma tarihini açıkladı.

iste-3-havalimaninin-ihaleye-cikacagi-gun

Başbakan Erdoğan, ”Çılgın Projeler” kapsamında İstanbul’da yapılacak üçüncü havalimanı ihalesinin ilamının yayımlanma tarihini açıkladı.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ”Çılgın Projeler” adı altında ifade ettikleri projelerden bir tanesinin de İstanbul’a 3. havalimanı yapılması olduğunu belirterek, ”Karadeniz kıyılarında yapılacak havalimanı ile ilgili ihalenin ilamını Perşembe günü yayınlıyoruz” dedi.

Kaynak: Emlakofis

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Dolar Kuru Arttıkça Mega Projelere Kredi Zorlaşıyor

Türkiye’de ihracatçılar dövize yüzde 50, mega proje ihalesi kazananlar ise yüzde 70 bağımlı. Ülkedeki 100 …