1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

İhaleleri kazanan inşaat firmaları belli oldu!

Bolu, Diyarbakır, Adapazarı, Sivas, Kars, adana, Antalya, İstanbul’da çeşitli kuruluşlar tarafından açılan bazı ihaleleri kazanan firmalar belli oldu

Bolu Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğünün hazır beton alımı ihalesini toplam 146 bin 200 lira bedelle “Köroğlu Beton İnşaat Turizm İç ve Dış Ticaret” kazandı. İşin bitiş tarihi 31 Aralık 2010 olarak belirlendi. 23 Ağustos 2010 tarihinde yapılan ihale için 1 firma teklif vermiş, komisyon bu teklifi geçerli saymıştı.

DİYARBAKIR Büyükşehir Belediye Başkanlığının, bütün mezarlıkların bakım,onarım ve temizlik hizmetleri ihalesini 781 lira bedelle, FHF Sosyal Hizmetler İnşaat Gıda Doğalgaz Bilgisayar Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
kazandı.

ADAPAZARI Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün merkez sokakların parke taşı ile yol ve yaya yolu yapım işi ihalesini 678 bin 536 lira bedelle Çetin Kan kazandı.

SİVAS İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinin Altınyayla Kızılhüyük Köyü 3 Derslikli İlköğretim Okulu 3 derslik yapım işi ihalesini 122 bin 985 lira bedelle Alko Yapı Mühendislik Limited Şirketi kazandı.

KARS İl Özel İdaresinin Digor kilittaşı Dolamaç karakolu askeri maksatlı yol yapım işi ihalesini 1 milyon 700 bin 168 lira bedelle Özdemir Yol Yapım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı.

ANTALYA Serik Belediye Başkanlığının perde duvar yapılarak dere ıslahı ihalesini 565 bin lira bedelle Can Turizm İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kazandı.

ADANA İl Özel İdaresinin Ceyhan Bahattin Sevinç Fen Lisesi inşaatı ihalesini 538 bin 900 lira bedelle Elitaş İnşaat ve Ticaret Sanayi Limited Şirketi kazandı.

İSTANBUL Ümraniye E ve T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunun E Tipi C blok çatı ve 5 adet jandarma nöbetçi kulesi bakım ve onarımı ihalesini 123 bin 153 lira bedelle Halıcıoğlu İnşaat Limited Şirketi kazandı.

AA

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Bakan Kurum: “Hızlı Bir Dönüşüm İşlemine Başlayacağız”

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Elazığ’da deprem nedeniyle hasar gören yapılara ilişkin, “Hızlı bir dönüşüm …