1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Helenium Garden’dan Uygun Fiyatlar

Başarır İnşaat tarafından hayata geçirilen Helenium Garden projesi uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

helenium-gardendan-uygun-fiyatlar

Satışa yeni çıkan ve yatırımcıların markaja aldığı bir diğer proje ise Başarır İnşaat imzası taşıyor.

İstanbul Kurtköy’de Helenium Garden ismiyle yükselen projede 280 dairenin 4 günde yüzde 25’nin satıldığı belirtiliyor.

44 bin metrekare İnşaat alanı bulunan Helenium Garden projesi 11 bin metrekare Arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Daire fiyatları 69 bin liradan başlıyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 Daire tiplerinden meydana gelen projede daireler 40 metrekare ile 153 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Kurtköy Helenium Garden fiyatları 69 bin liradan başlıyor. Projede metrekare birim fiyatı da 1.900 lira ile 2 bin 500 lira arasında değişiyor.

İstanbul’un hızlı ve planlı gelişen bölgelerinden Kurtköy’de yer alacak olan Helenium Garden, ismini aldığı bahçe ve botanik kültürün hakkını geniş yeşil alanlarıyla verecek şekilde projelendiriliyor.

Kentin imkânlarını içindeki çarşı ile evinize kadar getiren Helenium Garden, şehrin kalabalığından, doğanın sıcaklığına ulaşmak isteyenler için inşa edilecek.

Helenium Garden İletişim:
Web : www.basarir.com
Tel : 0216 533 81 81
E-Posta: info@basarir.com

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

‘Simgelerin Köprüsü’ Yükseldikçe Emlak Fiyatları Artıyor

Hizmete girdiğinde “Dünyanın en büyük orta açıklıklı asma köprüsü” olacak 1915 Çanakkale Köprüsü’nün, inşaat çalışmalarının …