1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Galatasaray Göğsüne Dumankaya Sponsorluğu!

Sarı kırmızılı takım son şampiyon Galatasaray forma göğüs sponsorluğu için önde gelen inşaat firmalarından biri olan Dumankaya İnşaat ile 3 seneliğine anlaşma sağladı.

galatasaray-gogsune-dumankaya-sponsorlugu

Sezon başından bugüne kadar Galatasaray’ın forma göğüs sponsorunun ne olacağı uzun zamandır merak ediyordu. Sarı kırmızılı takım Galatasaray Dumankaya İnşaat ile anlaşma sağladı. Galatasaray, 3 senelik anlaşma yaptığı Dumankaya ile 30 Ekim Cuma günü resmi sözleşmeyi imzalaycak.

Galatasaray’dan açıklama geldi :
“Galatasaray Futbol Takımı’nın Süper Lig maçları için forma göğüs sponsoru Türkiye’nin öncü gayrimenkul şirketi Dumankaya İnşaat oldu.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sn. Dursun Aydın Özbek ve Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Uğur Dumankaya’nın katılımıyla gerçekleştirilecek imza töreni ve basın toplantısında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.”

Galatasaray böylelikle formasının göğüs kısmına da reklam yazdırmış olacak.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Dumankaya’dan Flaş Açıklamalar!

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, inşaat sektörünün ülkenin marka değerini ihraç ettiğini ifade …