1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Fatih Kıral Mobilya’dan Yeni Kitaplık; Barbara Barry!

Fatih Kıral Mobilya mağazalarında satışa sunulan Barbara Barry kitaplıklar ile okumanın keyfi ikiye katlanıyor

Fatih Kıral Mobilya mağazaları,Fatih Kıral mağazaları,Fatih Kıral ürünleri,Barbara Barry kitaplık,Barbara Barry, fatih kıral ile ilgili aramalar, fatih kıral mobilya fiyatları, fatih kıral kimdir, fatih kıral iş ilanları, fatih kıral yatak odaları, stanley kids, fatih kıral oturma odaları, fatih kıral outlet, fatih kıral bostancı, fatih kıral mobilya ile ilgili aramalar, fatih kıral mobilya fiyatları, kervan mobilya, fatih kıral mobilya ev, maltepe mobilya, ismet mobilya, fatih kıral outlet center, lazzoni mobilya, fatih kıral mobilya outlet,

En mutlu gününüzde kitabınız elinizden düşmüyorsa, kendinizi yalnız hissettiğinizde en yakınınız başucu kitabınız oluyorsa size güzel bir haberimiz var! Fatih Kıral Mobilya mağazalarında satışa sunulan Barbara Barry kitaplıklar ile okumanın keyfi ikiye katlanıyor.

Çocukluğumuzdan beri kitap okumanın güzel bir alışkanlık olduğu öğretilir çünkü kitaplar aydınlığa doğru yapılan yolculukta en büyük yardımcıdır. Fatih Kıral Mobilya da ünlü Amerikalı tasarımcı Barbara Barry’nin eşsiz koleksiyonuyla kitapseverlere destek oluyor. Başta Amerika olmak üzere Avrupa ve Asya’da aldığı birçok ödülle adından söz ettiren Barbara Barry’nin koleksiyonunda yer alan farklı tasarımlardaki kitaplıklar evinize şıklık ve farklılık katıyor.

Barbara Barry markalı ürünleri yakından tanımak istiyorsanız size en yakın Fatih Kıral Mağazası’nı ziyaret edebilirsiniz.

www.fatihkiral.com

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418