1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Etkinlik: Mimarlar ve Mühendisler için Acrobat Çözümleri

Mimarlık ve mühendislik firmaları her gün çeşitli zorluklarla mücadele etmek zorunda kalıyorlar: dünyaya yayılmış proje takımlarıyla çalışmak, hızla bitirilmesi gereken projeler, çeşitli formatlarda ve çok sayıda belgeyle iş yapmak ve çeşitli platformlarla iç içe olmak gibi… İçinde yaşadığımız yüksek rekabete dayalı global ekonomide başarılı olabilmek için, Mimarlık Mühendislik firmalarının 2B tasarımlarını ve 3B modellerini, özelliklerini, sözleşmelerini ve projelerle ilgili her türlü bilgi ve belgeyi etkili bir biçimde yönetebilmeleri ve paylaşabilmeleri gerekiyor.

Adobe® Acrobat® 9 yazılımı bu sorunlara en güvenilir şekilde çözüm olurken; ekibinizle, dış ekiplerle ve müşterilerinizle paylaşmanın etkili yollarını sunuyor.

Sizlere aşağıdaki konularda daha geniş bilgi verebilmek amacıyla, Adobe Türkiye Ofisi’nde düzenlediğimiz etkinliğe davet ediyoruz:
* Karmaşık belgeleri ve CAD çizimlerini zengin PDF Portfolyoları haline getirmek,
* Dinamik 3B PDF belgeleri oluşturmak,
* Proje incelemelerini daha etkili hale getirmek,
* Belgelerin versiyonlarını karşılaştırmak,
* Gerçek zamanlı olarak sahadaki çalışanlarla belge üzerinde iletişime geçmek,
* Adobe Presenter ile kendiliğinden çalışan, ses ve videoyla zenginleştirilebilen, sınav içerebilen eğitim ve sunum materyalleri hazırlamak.

21 Ekim Çarşamba, 09:30 – 12:00
Adobe Türkiye Ofisi
Büyükdere Caddesi,
Apa Giz Plaza No:191, Kat:16
Levent 34394 İstanbul
Harita linki

Katılmak için tıklayın veya +90 212 3710500 numaralı telefondan kayıt yaptırın.

Yer sayısı kısıtlı olduğu için kayıt yaptırmak zorunludur.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418