1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Ertuğrul Yörük: Enerji Kimlik Belgesi Konuta Değer Katacak!

Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği Başkanı Ertuğrul Yörük, Enerji Kimlik Belgesi’nin zorunluluğunun konutlara değer katacağını söyledi.

ertugrul-yoruk-enerji-kimlik-belgesi-konuta-deger-katacak

Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği Başkanı Ertuğrul Yörük, Enerji Kimlik Belgesi’nin zorunluluğunun konutlara değer katacağını söyledi.

1 Ocak 2011 yılında yürürlüğe giren Enerji Kimlik Belgesi ile ilgili, Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği Başkanı Ertuğrul Yörük, yeni yapılacak konutların Enerji Kimlik Belgesi’nin zorunluluğu ile, konut alacak kişilerin satış ve kiralama yaparken önemli bir değer katacağını belirtti.

Enerji Kimlik Belgesi, yeni yapılan binaların yıllık enerji tüketim miktarını gösteriyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Bu Belgeyi Erkenden Edinenler Avantajlı Olacak!

Daha fazla ödememek için EKB’yi almakta yarar var. Zorunluluk 2017’de ancak… Enerjiye fazla para ödememek …