1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Emlak Ofisinizi Katlayıp Çantanıza Koyun!

iLKON un Franchise-Bayilik alan girişimciye sağladığı kazançlar

Risk almadan kazanan İLKON temsilcileri emlak işinden sınırsız kazanç sağlamalarının yanında sisteme temsilci dahil ederek %100 den fazlasını kazanma şansı elde ediyorlar. Sıradan iş modelleri ile hiçbir franchise ın sahip olmayacağı kolaylıklar İLKON temsilcilerini bekliyor.

emlak-ofisinizi-katlayip-cantaniza-koyun

Temsilciler:
%100 Komisyon Alarak Daha Çok Kazanırlar.
Zamandan Tasarruf Eder, Daha Verimli Çalışırlar.
İşlerini İstedikleri Yerden Yürütür, Rahatça Kazanırlar.
Emlak Bölge Temsilciliği ile kazançlarının tamamına sahip olmalarının yanı sıra, temsilci adaylarını da sisteme dahil ederek ekstra kazanç elde edebilirler.

iLKON un gelecekteki hedefleri
Firma geliştirdiği bu yenilikçi sistemle sınırsız müşteri fırsatını tüm Türkiye ye yaymak ve kısa vadede 1000, uzun vadede ise 10.000 temsilciye ulaşmayı hedefliyor. Bu amaca ulaşırken de sistemi geliştirmeyi ve daha da kolaylaştırmayı hedefliyor.

Son günlerde emlak sektöründe öyle şeyler oluyor ki, akıllara zarar. Bizim şu yıllar yılı bildiğimiz emlakçılar teker teker ofislerinden ayrılmaya başlamışlar. Ama emlakçılığı bırakmadan. Nasıl yani?

3G ile birlikte bu terk edişler iyice hızlanmış. Bu bilgiyle birlikte biraz daha anlamaya başladık nedenini. Emlakçılar ofislerini laptoplarında, telefonlarında taşıyorlarmış meğer. Yetti bunca yıllık ofis esareti diyip tüm enerjilerini müşterileriyle ilgilenmeye ayırmışlar.

Ama yine de bir mesleği icra etmek için yetiyor mu tüm bu kolaylıklar diye düşünmeden edemedik. Meğer bizim bu özgür emlakçılar, kurumsal kimlik kazanıp işlerini yasalara uygun şekilde yapma yolunu da bulmuşlar. Eğitimlerini almış ve “emlak müşterisine en kaliteli hizmeti nasıl veririz?”in derdine düşmüşler. Çünkü düşünecekleri başka tasaları kalmamış.

Ne ofis gideri, ne müşteri ile görüşebilme sıkıntısı, ne patron dırdırı. Online Emlakçılık Sistemi ile tanıştıklarından beri hepsini bir kenara itmişler. Sistem onlar için sekreterlik yapmış, ilanlarını girmiş, reklamlarını yapmış ve satış yapana kadar her adımında yanlarında olmuş.

Eh bizimkiler de ne yapsınlar bu kadar boş vakit arasında, tatil sayılarını artırmışlar mecburen. Sevdiklerine ayırdıkları zamanı iyice abartmışlar, sevdikleri yoğun ilgiden bunalmış. Kolay mı bu zamana kadar gecesi gündüzüne karışan, hafta sonlarını ağız tadıyla yaşamayan kişilerin kendi işinin patronu olması.

Abarttığımı düşünenleri bir de bu emlakçıları dinlemeye davet ediyorum. Ama davetim bununla da sınırlı değil. Sistemin anlatıldığı birebir görüşmelere de davetlisiniz.

Seminer programını görmek için tıklayınız.

Videolarımızı izlemeden sayfayı kapatmayın!

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İzmir’de Kiralık Ev Kalmadı

İzmir’deki yıkıcı depremin ardından büyük korku yaşayan vatandaşlar evlerini değiştirmek istiyor. Yaklaşık 4 bin 500 …