1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Emlak Dünyası Avrasya Emlak Fuarı’nda Buluşacak

İstanbul CNR Expo Fuarı’nda düzenlenecek Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı’na yabancı yatırımcıyı da çekti. CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı 16-20 Şubat 2011 tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleşecek

Türkiye’nin Küresel Emlak Raporu’nda Avrupa’nın en cazip emlak piyasasına sahip ülkesi olarak gösterilmesi Türk emlak piyasasına olan ilgiyi artırdı. Bu ilgi Şubat ayında İstanbul CNR Expo Fuarı’nda düzenlenecek Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı’na yabancı yatırımcıyı da çekti. CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı 16-20 Şubat 2011 tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleşecek.

Son yıllarda çevre ülkelerin de yakın takibinde olan Türk emlak sektörü, CNR Holding Kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından TOKİ ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. işbirliğinde 16-20 Şubat 2011 tarihleri arasında düzenlenecek CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı’nda bir araya geliyor. Yılın ilk çeyreğinde sektörün yeni projelerinin vitrine ilk kez CNR’da çıkacağını belirten CNR Holding Fuarcılık Grup Başkanı Ali Bulut, fuarda A+ ve B+ grubu tüketici grubunun yanı sıra her gelir grubuna uygun projelerin yer alacağını söyledi.

Bulut, dünya emlak piyasasındaki etkinliğini her geçen gün artıran Türkiye’nin yabancı emlak devlerinin ilgisini çektiğini söyledi. Küresel Emlak Raporu’nun Türkiye hakkındaki olumlu söyleminin yatırımcıları Türkiye’ye çekmede rol oynamaya başladığını, bu iginin fuara katılıma da yansıdığını söyledi.

Gazeteport

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Koçtaş’tan Evden Çalışmayı Kolaylaştıracak İpuçları

Koçtaş, ofis ortamındaki verimli çalışma düzenini evlerinde kurmak isteyenler için ilham veren birçok güzel fikir …