1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Cihan Poliüretan; Patentli Ürünü “İzotüp”ü Pazara Sundu

Cihan Poliüretan, yeni bir teknolojik ve inovatif ürüne imza atarak herkesin kolaylıkla yalıtım yapabileceği İzotüp kitini piyasaya sundu.

cihan-poliuretan-patentli-urunu-izotupu-pazara-sundu

İzobir markasıyla sprey poliüretan köpük ve poliürea üreten Cihan Poliüretan, inovatif ürünü İzotüp kitini pazara sundu. Ar-Ge çalışmalarına önem verdiklerini ve ürünlerini global pazarda marka haline getirmeyi hedeflediklerini söyleyen Cihan Poliüretan Genel Koordinatörü Hüseyin Bulgur, “Patenti bize ait olan İzotüp kitini piyasaya sürdük. Yalıtım uygulamalarını kolaylaştıran kitimizin, 20 metrekarelik bir alana kadar püskürtme özelliği var” dedi.

Ürünlerinin enerji verimliliğine katkı sağlayacağını ifade eden Bulgur, “Ürünümüz, yalıtım yapılacak alan ne kadar küçük olsa da herkes yalıtım uygulamasını pratik bir şekilde yapabilmesini sağlayacak” diye konuştu. Başta Kayseri, Konya, Bursa ve Trabzon olmak üzere ürünlerini yurt geneline ulaştırdıklarını vurgulayan Bulgur, “Pazardaki payımız giderek artıyor. İzotüp kitinin üretimini Bursa tesisimizde yapıyoruz. Yıllık yaklaşık 30 milyon tüp üretim kapasitesine sahibiz” açıklamasını yaptı.

Hedefleri hakkında bilgiler veren Bulgur, “Bu yıl yalıtım alanında 25 milyon dolarlık ciroya ulaşmayı hedefl iyoruz. İzotüp kitimizin tanıtımının hemen ardından Danimarka, Hollanda, Mısır ve Litvanya gibi birçok ülkeden talep aldık. Yaklaşık dört aydır pazarda bulunan ürünümüzle yurt genelinden, özellikle kırsal kesimlerden, köy ve kasaba gibi yerleşim yerlerinden yoğun talep almaya başladık” dedi.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418