1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Beylikdüzü’nde Yeni Projeler Yapılıyor!

Beylikdüzü Belediyesi, ilçenin belirli alanlarına 2012 yılı içinde çocuk oyun alanları ve 10 adet spor sahası daha kazandırmayı hedefliyor.

beylikdüzü belediyesi projeler, beylikdüzü çocuk oyun alanları, beylikdüzü çok amaçlı spor sahaları, beylikdüzü spor sahaları, beylikdüzü yeni projeler

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çocukların oyun oynayabilecekleri ve vatandaşların spor yapabilecekleri çok amaçlı sahaların yapımına devam ediyor. Belediye, çalışmalarını dört mevsim sürdürerek, Beylikdüzü’nün genel bakım, park yapımı ve kent donatı elemanlarının montaj ile yapım çalışmalarını planlıyor. Yeni yapılan ve restore edilen spor sahalarında çevre direkleri, tel çitler ile basketbol potası, voleybol filesi ve futbol kalesi gibi spor ekipmanlarının sahaya montajı ve bakımı yapılacak. Malzeme olarak granül kauçuk kaplama ya da sentetik halı çim kullanılarak bir standart oluşturuluyor.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, “Spor için zaman ayıramayan ya da uygun ortamı bulmakta zorlanan vatandaşımız, güvenilir bir şekilde ilçenin muhtelif yerlerindeki spor sahalarından herhangi bir ücret ödemeden faydalanabilecek.” dedi. Bu arada, Gürpınar sahilinde yeni tamamlanan 210 metre uzunluğunda 346 adet basamağı ve 21 adet seyir terası olan merpenden ekibi ile birlikte çıkan Başkan Uzun, Gürpınar sahilini merpenin teraslarından izledi.

Cihan

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Konut Fiyatlarında Gerileme Olmayacak!

En iyi yatırım aracı haline gelen gayrimenkule ilginin gittikçe arttığını söyleyen ERA Koordinatörü Mustafa Baygan, …