1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Alpugan Mimarlık Ekip Arkadaşları Arıyor

Tasarımın aslında uygulama projesi ile bir bütünlük içerisinde olduğunu düşünen, mimarlık mesleğine katkı sağlayabileceğini hisseden, tek başına değil takım olarak çalışmayı başarabilen MİMAR ve MİMARLAR aranıyor.

Archicad (çok iyi)
Lumion (çok iyi)
Adobe grubu (iyi)
Autocad (çok iyi)
Grasshopers ve Archicad (çok iyi)
3DS Max ve VRAY (iyi)

“Bir mimar, düşündüklerini gerçekleştirebilmek, anlatabilmek ve mekanları yaşatabilmek için bilgisayar programlarının kullanımına, bir kalemi kullandığı gibi hakim olmalıdır.”

Varsa Gasshopers ile yapılmış olan çizimlerinizi ve portfoliolarınızı; alpugan@alpugan.com.tr ye yollamınızı rica ederiz. İzmir’de ikamet eden mimarların başvuruları değerlendirilecektir.

Kaynak: Arkitera

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

EPİG Mimarlık / İzmir – ARCHICAD Bilen Mimar Arıyor

EPİG Mimarlık Mühendislik Ticaret ve Turizm Ltd. Şti. Bünyesinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyor. Başvurularınız …