1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Ağaoğlu’nun Oteli Mühürlendi

Geçtiğimiz günlerde kaçak bölümlerinin yıkılması için otele gelen yıkım ekiplerinin karşısına yürütmeyi durdurma kararı ile çıkan Ali Ağaoğlu’nun Uludağ’daki My Resort adlı oteli mühürlendi.

agaoglunun-oteli-muhurlendi

Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre Ali Ağaoğlu, otelin durumu ile ilgili devam eden mahkemede çıkacak kararı takiben gerekirse otelin kaçak bölümlerini yıkacak. Otelde bulunan müşteriler ise 10 Mart tarihinde başka otellere yerleştirilmişti.

Konuyla ilgili olarak Ağaoğlu Grubu’ndan gelen açıklamada, “Otel şu anda mühürlenmiş durumda ve mahkeme süreci devam ediyor. Oradan çıkacak karar bekleniyor. Gelecek karara göre hareket edeceğiz” denildi.

13 YILDIR FAALİYETTE

Uludağ’da Birinci Bölge’de 1995 yılından beri hizmet veren Ağaoğlu My Resort Otel, 2000 yılında Orman Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Çevre Bakanlığı’nın imzasıyla hazırlanan Uludağ 4. İmar Planı kapsamında çıkan izinle otele ek bina yaptırdı. Toplamda 431 metrekare olan yeni bölüme yapılan ek bina yaklaşık 13 yıldır kullanımda bulunuyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İnşaat Devi Koçoğlu İnşaat’a Kayyum Atandı!

Türkiye’nin ikinci büyüğü olacak Çukurova Havalimanı ve Manisa ile İzmir arasını 15 dakikaya indirecek Sabuncubeli …