1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Ağaoğlu Maslak’ta 1 Günde 500 Konut Ev Satıldı!

Ağaoğlu Grubu’nun Maslak’ta hayata geçirdiği yeni projesinde bir rekor kırdı. Projenin ön satışa çıktığı ilk günde tam 500 konut satıldı

ağaoğlu bahçelievler, Ağaoğlu Grubu, ağaoğlu ile ilgili aramalar, ağaoğlu maslak, ağaoğlu my town, ağaoğlu otel, Ali Ağaoğlu, kiptaş, maslak 1453, My Home Maslak, sinpaş, Soyak

Ağaoğlu Grubu’nun Maslak bölgesinde inşa ettiği projede ön satışlar dün başladı. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun bir ayda tam 3 bin konut satacağını iddia ettiği projede ilk günde tam 500 daire satıldı.

Adı “Maslak 1453” olacak
Toplam 4 bin 800 konuttan oluşacak Ağaoğlu Maslak projenin ilk etabı My Home Maslak projesinde ön talep toplama işlemleri dün başladı. Projenin genel adı olarak ise “Ağaoğlu Maslak 1453”ün benimsendiği öğrenildi. Pazar gününe denk gelen ilk günde müşteriler sabah erken saatlerde projenin dört ayrı yerdeki satış ofislerini doldurdu. Sıra numarası alınarak işlem yapılan ofislerde akşama kadar sıra bekleyip işlem yapamadan dönenlerin bile olduğu gözlemlendi.

“Fuarda gövde gösterisi yapacağız”
Pazar günü akşama kadar toplam 500 dairenin satış sözleşmesini imzaladıklarını belirten Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, bir ayda 3 bin daire satacakları iddiasını yineledi. Lansmanı Dubai’de 2-4 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Cityscape Global 2012 fuarında yapılacak olan projenin yüzde 25’inin fuarda yabancılara satılması planlanıyor. Ağaoğlu, Maslak projesi için Mütekabiliyet Yasası sonrasında özellikle Körfez bölgesi müşterilerini hedeflerini belirterek, “Dubai’ye gövde gösterisi yapmaya gidiyoruz. Bu sene Dubai’deki fuara iddialı gidiyoruz. Gidiyorsan firmandan çok ülkenin tanıtımını yapacaksın. Biz de bu misyonla gidiyoruz. Türkiye’yi iddialı bir şekilde orada tanıtırsak o müşteriler zaten İstanbul’a gelir, bizi bulur” dedi.

“İstanbul’a Fatih gibi çağ atlatacağız”
Üç kulede toplam 786 daireden oluşan Ağaoğlu My Home Maslak projesinde fiyatlar 269 bin TL’den başlıyor. 1+0 stüdyo daire ile 4+1 loft daireye kadar değişen daire seçeneklerinin bulunduğu Ağaoğlu My Home Maslak projesinin adının neden Ağaoğlu Maslak 1453 olduğunu ise Ağaoğlu şöyle açıkladı: “Projenin içinde 1453 metre alışveriş caddesi var. Adı buradan geliyor Fatih Sultan Mehmet nasıl 1453’te İstanbul’u aldığında bir çağ atlattıysa biz de bu projeyle İstanbul’a çağ atlatacağız”

Ağaoğlu Maslak 1453 projesi nerede?
Ağaoğlu 1453 Maslak isimli yeni proje, Maslak Oto Sanayi sitesinin arka tarafındaki boş arazide bulunuyor. Burada Taş Yapı tarafından inşa edilen Mashattan’a da komşu olan Ağaoğlu Maslak 1453 projesi için Ayazağa mahallesinden de ulaşım mümkün olacak.

Peki Ağaoğlu 1453 Maslak projesine nasıl gidilir? Bu sorunun iki yanıtı var. İlki en bilineni. Maslak Atatürk Oto sanayi bölgesinin arkasındaki projeye gitmek için Mashattan güzergahı takip edilebilir. Mashattan’ın biraz daha ilerisindeki projenin ulaşım yolu şu an için bir hayli zahmetli ve bozuk bir yol.

İkinci alternatif olaraksa Ayazağa mahallesinden ulaşılabilecek projede izlenilmesi gereken yol ise Beyken Üniversitesi Ayazağa kampüsü rotası olmalı ama buradan şimdilik yalnızca Ağaoğlu Maslak 1453 projesinin şantiye manzarası izlenebilir durumda.

Kaynak: Emlakrotası

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Ağaoğlu, Mimar ve İnşaat Mühendisi Yetiştirecek

Ali Ağaoğlu kendi adını vereceği vakıf üniversitesi ile 1500 öğrenciye mimarlık eğitimi verecek. Ağaoğlu açacağı …