1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

“Adana İnşaat 2013” Fuarı 14 Şubat’ta Açılacak

“Adana İnşaat 2013” Fuarı; TÜYAP Çukurova Fuarcılık A. Ş., Adana Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Adana Bayındırlık ve İskân Müdürlüğü, Adana Müteahhitler Birliği, Makine Mühendisleri Odası Adana Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi, Mimarlar Odası Adana Şubesi, sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütlerinin desteği ile 14-17 Şubat 2013 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

adana-insaat-2013-fuari-14-subatta-acilacak

Adana İnşaat 2013 7. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı,Adana 6. Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı ile Adana 5. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Fuarı ile eş zamanlı açılacak.

Fuarda peyzaj firmaları, müteahhitlik firmaları ve üretici firmalar; iş yaptıkları kamu ve özel okullar, belediyeler ile birebir görüşme fırsatı yakalayacak. Geçen yıllarda yoğun katılımın olduğu fuara bu yıl katılımın daha da fazla bekleniyor.

Belediyelerin ihtiyaç duyduğu malzeme, araç, gereç ve donanımların yanı sıra, belediyelere proje ve hizmet sunan kuruluşların da tanıtıldığı fuar, sektörde bulunan üretici firmaları da ortak çatı altında buluşturmayı hedefliyor.

(Ayhan Kaya-İLKHA)

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Dünya Yapı Sektörü Irak’ta Buluştu!

Dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcılar “Project Iraq Yapı ve İnşaat Fuarı”n da buluştu. 17-20 …