1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

9 Bin Metrekarelik Dev Tekno Market

Saturn, Türkiye’nin en büyük tekno market mağazasını Demirören AVM’nin açılışıyla birlikte yapıyor. AVM cephesinde açılışa yetişmek için dün hummalı bir çalışma vardı.

Tekno market zinciri Alman Saturn, İstiklal Caddesi üzerindeki Demirören AVM’de 9 bin metrekarelik yeni mağazasını bugün açıyor.

Saturn bu büyüklükle Türkiye’de en büyük tekno market mağazasının altına imza atıyor. Pazarın lideri Teknosa’nın en büyük mağazası 6 bin metrekareyle Cevahir AVM’de. Saturn böylece büyüklük rekorunu bu mağazadan almış oluyor.

Mediamarkt ile aynı grupta yer alan Saturn’ün Almanya’daki en büyük mağazasının büyüklüğü 18 bin metrekareyi buluyor.

Dün yaptıkları toplantıda Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazasını açtıklarını belirten Media-Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan, “Toplam 9 bin metrekare alanı ile Saturn Demirören İstiklal, büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazası ünvanını da almış oldu” dedi.

Türkiye’de ilk mağazalarını 2009’da Forum İstanbul Bayrampaşa’da açtıklarını hatırlatan Topatan, “Her gün 2 milyon kişiyi ağırlayan Taksim’de en yeni teknolojiyi, uygun fiyatlarla ve en iyi müşteri hizmeti ile sunacak olan Saturn Demirören İstiklal, teknolojiyi en iyi şekilde deneyimlemek üzere kurguladık.

3 kata yayılan alanda 55 bini aşkın ürünü teknoloji severlere sunuyoruz. Saturn Demirören İstiklal’in inovatif tedarikçi stantları ile donatıldı” dedi.

Demirören AVM kapılarını açıyor

Bu ay Forum Marmara’da da yeni bir mağaza açacaklarını dile getiren Topatan, İstiklal Caddesi’ndeki mağazalarının açılışı sırasında 500 güvenlik görevlisinin hazır bulunacağını anlatan Topatan mağazada 100 kişinin istihdam edileceğini ifade etti.

Saturn ile birlikte AVM’de kapılarını bugün açacak. Eski Saray Muhallebicisi’nin olduğu binada yükselen ve 2010 yılı sonunda kaçak katları için yıkım kararı çıkan AVM’de inşaat çalışmaları yoğun bir şekilde sürüyor.

Cuma günü başlayacak İstanbul Shopping Fest’te katılımcı AVM olarak görülen Demirmören’de dekor çalışmalarını tamamlayan mağazaların açılarak mağaza karmasına dahil olacağı ifade ediliyor.

Haber7

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Mimar ve Mühendisler Grubu: Silüetime Dokunma Yürüyüşü

Mimar ve Mühendisler Grubu SİLÜETİME DOKUNMA BASIN AÇIKLAMASI Değerli Dostlar, Mimar ve Mühendisler Grubu bir …