1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

25.Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara Yeni Yerinde Ziyaretçilerini Bekliyor!

25. Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara 20 – 23 Eylül 2012 tarihleri arasında Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek

Bu yıl, fuar 12.000 m2’lik yeni yerinde 200’den fazla katılımcı firma, binlerce ürün çeşidini 30.000 ziyaretçi ile buluşturarak, yine bölgesinin en büyük fuarı olma özelliğini koruyacak ve sektörü ortak bir platformda bir araya getirecek.

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 35 yıldır düzenlenen Yapı Fuarları Turkeybuild Ankara’ın 2012’deki ilk durağı İstanbul oldu. 109 bin 420 yapı profesyonelinin ziyaret ettiği “Bölgenin ve Türk Yapı Sektörünün en büyük buluşması”

Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’un ardından, Eylül ve Ekim’de Ankara ve İzmir Yapı Fuarları Turkeybuild ’e ev sahipliği yapacak.

Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen, Türk yapı malzemesi sektörünün en köklü ve en büyük buluşmaları olan

Yapı Fuarları Turkeybuild , bu yıl Ankara’da 25. kez bölgenin yapı profesyonellerini buluşturuyor.

Yapı Fuarı Turkeybuild , 20 – 23 Eylül 2012 tarihleri arasında yeni alanı olan Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’ nda gerçekleştirilecek.

Yapı’nın tüm süreçlerinde yer alan binlerce ürün ve hizmeti tek bir çatı altında toplayan, çeşitlilik içeren örnekleri karşılaştırılarak malzeme seçiminde kolaylık sağlayan, sektördeki en yeni teknoloji ve gelişmelerin sergilendiği, uygulamadaki çözüm önerilerini uzman görüşleri ile değerlendirme fırsatı sunan, yarattığı iş olanakları ile sektöre ticari fayda sağlayan

Yapı Fuarları Turkeybuild büyüyor, sektöre olan katkısını büyütüyor.

12.000 m2 alanda, 200’den fazla katılımcı firma, binlerce ürün çeşidi, 30.000 ziyaretçisiyle 25 yıldır bölgesinin lideri

Yapı Fuarı Turkeybuild Ankara, kentin en büyük fuarı olma özelliğini taşıyor. Başkent Ankara’da özellikle kamu yatırımlarında karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkânı sağlayan fuar, 2012 yılında da bölgedeki tüm mimarlar, mühendisler ve son kullanıcıları bir araya getirecek.

1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından olan

Yapı Fuarları Turkeybuild Ankara, başkent merkezli olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarını, yatırımcılarını sektör profesyonelleriyle iletişime geçirerek, yeni iş ve yatırım olanakları yaratacak büyük fırsatlar sunuyor. Yapı sektöründeki en son teknoloji, ürün ve hizmetlerin sunulduğu fuarda ziyaretçiler, tek bir çatı altında yer alan 2.000’den fazla ürün segmentindeki ürün ve hizmetleri inceleyerek, katılımcı firmaların üst düzey yetkililerinden görüş ve önerilerini alarak, uygulamada karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları hakkında bilgi edinme fırsatı elde ediyor.

Geçen yıl 27.708 ziyaretçisi olan
Yapı Fuarları Turkeybuild Ankara’yı, yürütülen yoğun tanıtım ve duyuru çalışmaları, Türkiye genelindeki ticaret ve meslek odalarının üst düzey yetkilileri, iş adamları birlikleri ve satın alma heyetlerine özel hazırlanan fuar ziyaret organizasyonları ile bu yıl 30.000 yapı profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Yapı Fuarları Turkeybuild her yıl, Türk yapı malzemesi sektörünün dev firmalarını, mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, müteahhitler, GYO’lar, meslek odaları, resmi ve yerel yönetim temsilcileri, yatırımcılar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgili STK’lardan oluşan yapı sektörü profesyonelleri ile bir araya getiriyor.

Fuar Takvimi – 2012
25. Yapı Fuarları Turkeybuild Ankara
20 – 23 Eylül 2012

18. Yapı Fuarları Turkeybuild İzmir
11 – 14 Ekim 2012

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Yapı Sektörünün Kalbi Ekim Ayı’nda Ankara’da Atacak

Sektördeki en son yenilik ve teknolojilerin sergilendiği, bölgesinin en büyük fuarı olan 28.Yapı Fuarı – …