1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

1+1 Evler Daireler Hangi İlçede Kaç Para?

Küçük metrekarelerde kullanışlı ve konforlu alanlar yaratan konut projelerindeki 1+1 daireler, yatırımcıların da ilgi odağı haline geldi

1+1 daire dekorasyonu, 1+1 daire ile ilgili aramalar, 1+1 daire kiralık, 1+1 daire kocaeli, 1+1 daire nasıl döşenir, 1+1 daire ne demek, 1+1 daire planı, 1+1 daireler, 1+1 ev dekorasyon örnekleri, 1+1 ev dekorasyonu, 1+1 ev dizaynı, 1+1 ev fiyatları, 1+1 ev ile ilgili aramalar, 1+1 ev ne demek, 1+1 ev planı, 1+1 ev planları, 1+1 ev projeleri, Fiyapı, Innovia

En çok tercih edilen konut tipleri arasında bulunan 1 + 1 daireler, cazip fiyatlar ve elverişli yaşam alanlarıyla alıcılar için öncelikli seçenek haline geldi.

Salt yatırım yapmak amacıyla parasını 1+1 dairelerde değerlendirenlerin yanı sıra kentli yaşamın getirdiği ayrışma da bu gruba olan talebi artırıyor.

Birleşen yaşam alanları: Pek çok projede 1+1 daireler modüler tasarlanarak birleştirilebilir hale getiriliyor ve daha büyük metrekareli yaşam alanları oluşturabilme olanağı sunuluyor.

HT Emlak

Hakkında: SerMimar

Osmanlılarda mimarbaşı, SerMimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak SerMimar'ın görevleri arasındaydı.

Ayrıca...

Fiyapı, Beşiktaş İnönü Stadı Sponsorluğundan Vazgeçti!

Fiyapı, Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile İnönü Stadı ile ilgili yaptığı sponsorluk …