1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Yapı Sektöründen 7 Firma Eleman Avına Çıktı

1- Meit Yapı Elemanları, şantiye sorumlusu arıyor. Adayların üniversite ve meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, ince yapı işlerinde en az üç yıl deneyimli, aplikasyon, hak ediş konularına hakim, Autocad, MS Office programlarını kullanabilen, askerliğini yapmış, 35 yaşını aşmamış, Anadolu Yakasında ikamet eden, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmaları isteniyor.
www.kariyer.net

2- Siskon, proje mühendisi arıyor. Adayların üniversitelerin elektrik, elektronik, kontrol sistemleri, makine mühendisi bölümünden mezun, PLC, FCADA yazılımları konusunda en az beş yıl deneyimli, iyi derece İngilizce bilen, ofis programlarına hakim, aktif araç kullanabilen, askerliğini yapmış erkek adaylar, gelişim ve yeniliklere açık, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı çalışan, inisiyatif kullanabilen kişiler olmaları isteniyor.
www.siskon.com.tr

3- Dortek, mimar ve iç mimar arıyor. İstanbul merkez ofisinde görevlendirilecek adaylarda şu özellikler aranıyor: Üniversitelerin mimar ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, çok iyi derecede Autocad kullanabilen, tercihen 30 Max veya üç boyutlu çizim programlarından asgari birini iyi derecede bilen, mutfak ve banyo mobilyaları konusunda tecrübesi olan, Ms Office uygulamasına hakim, İngilizce bilen, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına yatkı, Anadolu yakasında ikamet eden, seyahat engeli olmayan, sürücü belgesi olan, askerlik görevini tamamlamış, en az iki yıl veya en az iki yıl tecilli erkek adaylar.
www.dortek.com.tr

4- TEK Yapı, ince, alt yüklenicilerin koordinasyonunda ve denetiminde tecrübeli, sanayi tesisi inşaatında en az on yıl deneyimli işler şefi, 45 yaşını aşmamış mimar arıyor.
info@tekyapi.com

5- TS Energy, rüzgar enerji santralleri montaj işlerinde görev alacak tekniker, şef ve mühendis arıyor.
0312 219 17 16

6- Remax Royal, gayrimenkul danışmanları alacak. Maslak’ta kısıtlı sayıda pozisyn için üniversite mezunu, satış deneyimi olan, dinamik, hırslı, çalışkan, eğitim programlarına katılarak etkin çalışma prensiplerini uygulamaya hazır ve istekli kişiler arasından seçilecek adaylara sürekli koçluk verilecek.
0212 285 20 70

7- Yıldızlar TSS Holding, imar kadastro uygulamaları uzmanı alıcak. Adayların üniversitelerin dört yıllık şehir bölge planlama mühendisliği, harita ve kadastro mühendisliği, iki yıllık teknikerlik bölümlerinden mezun, imar mevzuatına hakim, problemleri doğru teşhis edip, çözüm için alternatif geliştirebilen, işi ile ilgili kararları takip eden, resmi kurumlarla yürütülen işlemler, belediyelerde yürütülen imar, ruhsat ile tapu, kadastro konularında tecrübeli, İngilizce bilen, benzer görevden beş yıl deneyimli, Autocad-netcad ve ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ankara’da ikamet eden, seyahat engeli olmayan, sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, askerlik hizmetini tamamlamış olan kişiler olmaları isteniyor.
Fax: 0312 386 19 85

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Açıklandı Mart 2021

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Mart 2021 sonuçlarına göre; mart ayında fiyatlar, bir önceki aya …