1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Yapı Sektöründe Faaliyet Gösteren 6 Firma Eleman Avında

1- Zirve Mimarlık’ın proje ve uygulama departmanlarına proje mimarları, şantiye şefi ve şoför alınacak. Proje mimarlarında aranan özellikler; üniversitelerin mimarlık ya da iç mimarlık bölümlerinden mezun, archicad veya autocat programlarını iyi düzeyde kullanabilen, özellikle iç dekorasyon alanında çalışmış, tasarım yönü güçlü, en az 3 yıl deneyimli, sürücü belgesi olan ve yurtiçi, yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İngilizce bilen, İstanbul’da ikamet eden olarak sıralandı. Şantiye şefi adaylarının ise üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık ve inşaat mühendisliği ya da meslek yüksek kullarının yapı bölümlerinden mezun, yurtiçi ve yurtdışında yer alan mağaza dekorasyon şantiyelerinde görev alacak, yüksek düzeyde kaliteli ince işler ve dekorasyon uygulamalarında en az 5 yıl deneyimli, metraj, hak ediş, kesin hesap ve raporlama konularına hakim, analitik düşünebilen, özgüveni yüksek, yönetim yeteneği olan, sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, yurtdışı görevleri için iyi derecede İngilizce bilmeleri gerekiyor.
İlker.karaturk@lcwaikiki.com
0212 657 82 77

2- Ataman İnşaat, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, konut pazarlamasında en az beş yıl deneyimli, satış ekibini yönetebilecek özelliklere sahip, büyük reklam bütçelerini yönetmiş, marka inşaat şirketlerinde görev yapmış, genç, dinamik ve atak konut satış müdürü, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, konut satışında deneyimli satış temsilcileri arıyor.
ataman@atamanins.com

3- Sektor Group, ihracat bölümünde yetiştirilmek üzere ihracat asistanı, satış ve pazarlama bölümünde görevlendirilmek üzere yurtiçi satış temsilcisi, proje müdürü, şantiye saha teknikeri ve fabrika müdürü arıyor.
insankaynaklari@sektorgroup.com

4- Leven İnşaat ve İzolasyon Malzemeleri, bitümlü oluklu levha satış ve pazarlamasında, su ve ısı yalıtım malzemesi satış ve pazarlamasında deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında oturan satış temsilcisi aranıyor.
info@levent-ist.com

5- Metag İnşaat, Afganistan’da yürütmekte olduğu muhtelif projelerde görevlendirilmek üzere teknik ofis şefleri arıyor.
ik@metag-tr.com

6- Tekçelik İnşaat teknik müdür arıyor. Adayların üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun olmaları gerekiyor.
Mehmet.celik@tekcelik.com

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

“Modüler Sağlık ve Barınma Mekânları” Tasarım Kriterleri Yayımlandı

İçinde bulunduğumuz dönemde gündemin başına oturan Covid-19 salgını özelinde afet dönemleri olarak adlandırılan; deprem, salgın …