1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

VistaHill Bodrum Evleri’nde Geleneksel Mimari

Her köşesinden nefes kesen Ege manzarasını görebileceğiniz VistaHill Bodrum Evleri, GBC İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

vistahill-bodrum-evlerinde-geleneksel-mimari-canlaniyor

Bodrum Gündoğan’da yapımı süren ve Haziran ayı itibariyle satışlarına başlanan VistaHill Bodrum Evleri, Bodrum hayaline kavuşmak isteyenleri eşsiz doğası ve deniz manzarası ile büyülüyor.

15 daire 14 villa

Beyaz taştan yapılmış iki katlı, geleneksel Bodrum evleri bu projede yeniden hayat buluyor. VistaHill Bodrum Evleri’nin mimarı Bülent Köksüz, projede geleneksel Bodrum mimarisi ile çağdaş tasarım anlayışını buluşturduklarını belirterek iç mekanlarda da çağdaş görsel unsurlara yer verdiklerini söylüyor. Köksüz, ev sahiplerine konforlu, kullanışlı, keyfine doyulmayacak villalar ve daireler tasarladıklarını anlatarak VistaHill Bodrum Evleri hakkında şu bilgileri veriyor:

“Proje, planlama ve tasarım süreçlerinde katılım olgusuna dair bir model oluşturarak satış-pazarlama departmanı ile birlikte hazırlandı. Projemiz, hedef alıcı kitlenin ihtiyaçları doğrultusunda sadece yaz aylarında değil, bütün bir yıl boyunca umut ettikleri yaşamı bir arada bulabilecekleri, Bodrum’u ayaklarının altına seren manzarası, güvenliği ve sosyal yaşamı esas alan bir adres olarak tasarlandı.”

Arazi yapısında, manzarasında, konumunda ve sosyal mekanların tasarımında, bulunduğu bölgeye ve sakinlerinin gereksinimlerine saygıyla yaklaşan, aynı zamanda çağın ihtiyaçlarına akılcı çözümler getiren VistaHill Bodrum’da her detay üzerinde titizlikle duruldu. Dilerseniz VistaHill Bodrum Evleri’nin etrafındaki park alanlarında yürüyüş yapabilir, tüm site sakinlerinin kullanabileceği havuzda serinleyebilir, fitness merkezinde sporunuzu yapabilir, çocuklarınız Oyun salonu ya da çocuk parkında eğlenirken çalışma odasında işinizle ilgilenebilirsiniz. VistaHill Bodrum Evleri projesinde 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden çok odalı, bağımsız, büyük bahçeleri olan villalara kadar herkesin gereksinimine ve bütçesine uygun 15 daire ve 14 villadan oluşan evler bulunuyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Neo Yapı, Bodrum’da Yeni Proje Nicchia Projesi

Neo Yapı Bodrum’da yükselecek olan Nicchia projesini hayata geçirdi. Kemerburgaz, Göktürk ve Bolluca gibi İstanbul’un …