1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

TSKB ile Arkitera Mimarlık Gayrimenkul Toplantıları Düzenleyecek!

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş, Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğiyle Türkiye’de gayrimenkulün bugünü ve geleceğini tartışmak amacıyla ”Gayrimenkulün Geleceği, Geleceğin Gayrimenkulü” konulu seri toplantılar düzenleyecek.

Arkitera Mimarlık Merkezi, Gayrimenkulün Geleceği, Geleceğin Gayrimenkulü, TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.

Değerleme ve danışmanlık sektöründe hizmet veren Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) Gayrimenkul Değerleme A.Ş, Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğiyle Türkiye’de gayrimenkulün bugünü ve geleceğini tartışmak amacıyla ”Gayrimenkulün Geleceği, Geleceğin Gayrimenkulü” konulu seri toplantılar düzenleyecek.

Konuyla ilgili açıklamaya göre, seri toplantıların ilki ”Afet Yasası: Gayrimenkulde Yeni Bir Dönem mi-” başlığıyla 6 Eylül Perşembe günü yapılacak.

TSKB Cennet Bahçesi’nde saat 17.00’de başlayacak panelin moderatörlüğünü, Şehir Plancısı Faruk Göksu yapacak. Panele, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Müdürü İdris Atabay, Dumankaya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kentsel Dönüşüm ve Altyapı Hizmetleri Genel Müdürü Vedat Gürgen, Gayrimenkul Hukuku Derneği Başkanı Ali Güvenç Kiraz ve Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz konuşmacı olarak katılacak.

Toplantı serisinin sonuç ürünleri, 10-11 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek ArkiPARC 2013 Gayrimenkul Buluşması kapsamında sunulacak.

AA

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Arkitera Mimarlık Merkezi 10. Yıl Projesi: Seyahat Bursu!

Arkitera Mimarlık Merkezi 10. yılında bir ilke daha imza atıyor ve Türkiye’de mimarlık alanında verilen …