1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

TAV İnşaat Sektöründe Dünya Lideri Oldu

Uluslararası inşaat sektörü analizlerine yer veren Engineering News Record (ENR) Dergisi’nin sıralamasına göre, TAV İnşaat, bu yılı dünyanın en büyük havalimanı inşaat şirketleri sıralamasında birinci oldu.

tav-insaat-sektorunde-dunya-lideri-oldu-1

TAV İnşaat 1 milyar 215 milyon dolar ile ilk sırada yer alırken ikinciliği ise Alman Bechtel 1 milyar 41 milyon dolarla aldı. Listede yedinci sıraya Polimeks İnşaat 400 milyon dolarlık iş hacmi ile girdi.

Özellikle Ortadoğu bölgesinde çok etkin olan TAV İnşaat’ın devam eden projeleri arasında Abu Dhabi Havalimanı Terminali (Birleşik Arap Emirlikleri), Suudi Arabistan’da Kral Khalid Havalimanı, Medine Prens Muhammed Bin Abdulaziz Havalimanı, KralAbdulaziz Havalimanı hangarları ve Muskat Havalimanı üst yapı (Umman) projeleri bulunuyor.

tav-insaat-sektorunde-dunya-lideri-oldu-2

Kaynak: www.kokpit.aero

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Kulak İnşaat, Körfez’e 5 Yıldızlı 5 Otelle Açılıyor

73 yıl önce Adana’da kurulan ve yıllar sonra büyümesini İstanbul’da sürdüren Kulak İnşaat, şimdi de …