1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Tam Faktoring Hizmete Başladı ve Şubeleşiyor!

Faktoring sektörüne yeni bir vizyon getirme hedefiyle kurulan Tam Faktoring, Haziran ayında BDDK’nın izni ile faaliyetine resmen başladı

Tam Faktoring, Tam Faktoring hizmetleri, Tam Faktoring iletişim, Tam Faktoring şubeleri

Şirket, ağırlıklı olarak mikro ve küçük ölçekli firmalara, yüksek kaliteli ve hızlı hizmet ile finansman desteği veriyor.

Tam Faktoring; kaynakları,müşteri odaklı şeffaf yaklaşımı, güvenilir hizmet anlayışının yanı sıra özellikle KOBİ’lerin hayatını kolaylaştıracak modern şubeleriyle de sektöründe fark yaratacak.

“Tam Zamanında, Tam Yanınızda” ilkesiyle yola çıkan Tam Faktoring, şube çalışanlarının müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayan ve onlarla aynı dili konuşan nitelikte olmasına özen gösteriyor.

Hizmet sunacağı küçük ölçekli firmalara ve mikro firmalara yakın olabilmek için İstanbul’daki şubelerinin lokasyonlarını, ticaretinin kalbinin attığı Gebze, Pendik, Topçular, İkitelli, Beylikdüzü ve Dudullu olarak belirleyen Tam Faktoring, Ekim ayı itibarıyla şube sayısını 6’ya çıkarmış olacak. Şirket, 2 yıl içerisinde Türkiye genelindeki önemli ticaret merkezlerinde hızla yaygınlaşarak şube sayısını 30’a çıkarmayı planlıyor.

Faaliyetine başladığı günden bugüne 300 müşteriye ulaşan ve toplam 27 milyon TL’lik işlem hacmi oluşturan Tam Faktoring, modern şubeleri ve şeffaf hizmet ilkesiyle müşteri memnuniyetini üst noktalara taşımayı amaçlıyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418