1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Regus, Anadolu Dahil 100 Lokasyonda Olacak!

Dünyada 650 şehirde olan ve günde 1 milyonun üzerinde müşteriye hizmet veren hazır ofis sağlayıcısı Regus Türkiye’de büyüme kararı aldı. Şirketin CEO’su Dixon, “Anadolu dahil 100 lokasyonda olacağız. Türkiye yatırım için çok cazip bir ülke” dedi

Yabancı yatırımcı girişinin son dönemde hızla arttığı Türkiye’de hazır ofis sistemi de oldukça fazla talep edilen bir servis haline geldi. 90 ülkedeki 650 şehirde bin 300 merkezi olan dünyanın en büyük hazır ofis sağlayıcısı Regus, günde 1 milyonun üzerinde müşteriye hizmet veriyor. Toplam cirosu 2 milyar doları bulan Regus, Türkiye’deki büyüme potansiyeli ve artan ilgiye paralel, merkez sayısını iki katına çıkarmak için 2012 yılı için Türkiye’ye özgü yeni yatırım planı yaptı. Şirket şu anda İstanbul’da Levent Kanyon ofis binası, 193 Plaza, Maslak Beybi Giz Plaza, Fulya Selenium, Ataşehir Palladium ofis binası ve Ankara’da Armada iş merkezinde Google, Blackberry, Eon, Symantec ve BP gibi şirketlere hizmet veriyor. Bu sistemin tercih edilmesinin nedeni her ölçekten şirketin, sabit genel masraflarını temelinden azaltmak, mal varlıklarını ve yönetim yükümlüklerini ortadan kaldırmak, çalışmak istedikleri zaman ve şekle uygun bir çalışma alanına sahip olmak istemesinden kaynaklanıyor. “Gelecekte, çocuklarımız, tıpkı bizim telefonsuz günler hakkında konuştuğumuz gibi, her gün ofise gelişimizden söz edeceklerdir” diyen Regus kurucusu ve Global CEO’su Mark Dixon, bu hafta içinde birçok şirketle ortaklık görüşmeleri yapmak ve Türkiye’deki büyüme planlarını netleştirmek üzere İstanbul’daydı.

ANADOLU’YA 100 OFİS
Sadece yabancıların talebi üzerine mi Türkiye’de büyümeye karar verdiniz? Türkler ilgi göstermiyor mu? Türkiye’de daha az gayrimenkul ve daha çok teknolojiyle işleyen mobil ve esnek çalışma imkânlarını kullanmak isteyen firma sayısında artış var. Özellikle KOBİ’ler başta olmak üzere Türk firmalarından da baskı var. Türkiye’deki firmaların kullanabilmesi için önemli bir altyapı oluşturuyoruz. Türkiye’nin birçok yerine yayılmış en az 100 lokasyonda olacağız. Bunun anlaşmaları için buradayım.

Türkiye sisteminizi uygulamak için neden cazip? Türkiye çok hızlı büyüyor. Ekonomisi gelişiyor. Büyük ve geniş bir ülke olduğu için firmalar da maliyeti kısacak ve verimliliği artıracak bunun gibi teknoloji yoğun yöntemlerden faydalanmaya çok açık.

Sabah

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418