1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Prefabrik HAFİF ÇELİK Ev Neden Tercih Edilmektedir?

Son yıllarda insanların ev düşünceleri oldukça farklılık göstermektedir. Betonarme evlerin dışında; birçok avantajı ile kişiler prefabrik ev tercihinde bulunmaktadırlar.

prefabrik-hafif-celik-ev-neden-tercih-edilmektedir

Yapılış sürelerinin kısa olması, demonte olarak üretildikten sonra yerinde montajının yapılıyor olması, fiyat olarak diğer yapı tarzlarına göre daha ekonomik oluşuyla bu evler tercih sebebi olmaktadır. Bunlardan başka güzel görüntüleri ve kullanım kolaylığı ile insanları etkileyen bir ev çeşididir.

Aldığımız arsanın metre karesinde bu yapılardan istediğimiz büyüklükte ve oda sayısında üretim yapılmasını isteyebiliriz. İstenildiğinde büyütülmesi ve oda ilave edilmesi de mümkündür. Başka bir yere nakil yapmanız gerekirse; kolay bir şekilde taşıyıp götürebilme kolaylığına da sahiptirler. Çelik iskelet üzerine kurulumları yapıldığından dolayı depreme karşı dayanıklıdırlar. İçerisinde elektrik ve su tesisatları düşünülerek üretilirler. Ayrıca ısı ve ses yalıtımları da yapılmıştır.

Prefabrik Ev Özellikleri Nelerdir?

Prefabrik Ev Modellerinde iç ve dış panelleri arasında köpük kullanılır. Böylece de yalıtım sağlanmış olmaktadır. Panellerin birleşiminde galvanizli saç kullanılmıştır. Bu da paslanmayı ve çürümeyi engellemektedir. Parçaların defalarca sökülüp montajı yapılması için kaynaksız cıvata sistemi ile üretilmişlerdir. Çatı yalıtımları yapılmakta; lambri ile kaplanmaktadır. Aynı zamanda yağmur sularının akması için oluklar da düşünülmüştür.

Tavanda alçıpan üzerinde cam yünü kullanılmaktadır. Böylece ısı yalıtımı da sağlanmıştır. Tavandan gelen güneş ışınları ve sıcaklık evin içinde hissedilmeyecektir. Kapılar ve kilitlerinde TSE markalı ürünler kullanılmaktadır. Çift cam özellikli camlarla ses yalıtımı da sağlanmış olunmaktadır. Firmamız bütün bu güzel özellikler ile üretmiş olduğu prefabrik yapıları kişilerin ihtiyacına göre olan büyüklükte imal etmektedir.

Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Prefabrik evlerolarak üretilen bu konutlar; kişilerin evi konumlandıracağı yere göre farklılık göstermektedir. Bazı yerlerde tek katlı küçük ebatta olanları tercih edilirken; bazı yerlerde de iki ya da üç kattan oluşan daha modern görünüşlü evler de firmamız tarafından üretilmektedir. Siz de yerinizin büyüklüğüne göre olan çeşidini tercih edip; projelendirmemiz için bizden yardım talep edebilirsiniz.

Deprem ve sel felaketlerinin yaşandığı yerlerde toplu konut evler de yapılmaktadır. Yeniden bir şehir oluşturmak prefabrik ev inşa etmek bizim tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Genellikle yazlık bölgelerde, bağlık ve tarla alanlarında kullanılmakta olunan bu yapılar oldukça modern görüntüleri ile dikkat çekicidirler.

Yağmahan İnşaat Ltd. Şti.
Şile Otoban Üzeri Kirazlıdere Mahallesi Kışla Caddesi
Havuz Sokak No: 20 / 8 İlhanlar Plaza Kat: 3 Çekmeköy / İstanbul
0216 614 04 34 – 0216 614 04 33 – 0505 507 04 18
www.yagmahan.com
www.e-villaproje.com

Hakkında: SerMimar

Osmanlılarda mimarbaşı, SerMimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak SerMimar'ın görevleri arasındaydı.

Ayrıca...

Koronavirüs Salgını Prefabrik ve Küçük Ahşap Evlere Talebi Arttırdı

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla şehir merkezlerindeki evlerinden uzun süre çıkamayan vatandaşlar, doğa içinde …