1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Mobilya Devi İKEA’nın CEO’su Emekli Oluyor!

İKEA emektar CEO’su Mikael Ohlsson’un,dünyanın en büyük mobilya perakendecisinde çalıştığı 34 yılın ardından, önümüzdeki yıl işi bırakacağını duyurdu.

ikea, ikea ceo, ikea ceo Mikael Ohlsson, ikea mobilya, ikea mobilya mağazaları, Mikael Ohlsson ikea

İsveçli şirket, Pazartesi günü yaptığı basın açıklamasında, Ohlsson’un 2009’dan beri CEO’luk vazifesini yürüttüğünü ancak 2013’ün Eylül ayından itibaren yerine Peter Agnefjall’ın getirileceğini açıkladı.

41 yaşındaki IKEA İsveç Yöneticisi Agnefjall, 1995’den bu yana çeşitli liderli pozisyonlarında bulundu. Ayrıca bir dönem Ikea’nın kurucusu Ingvar Kamprad’ın asistanlığını da yaptı.IKEA bugün, 131.000 çalışanıyla 41 ülkede hizmet vermekte. 2011 yılında ise 655 milyon müşterisini, dünya genelinde 290 mağazasında ağırladı.

Retail News

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Dünyanın İlk Ekspres Mutfak Mağazası İstanbul’da Açıldı!

Alman markası Nolte, 2012 yenilikleri arasında yer alan Express Mutfak tasarımları için dünyadaki ve Türkiye’deki …