1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Küçükkuyuport Evleri Artık Aqua Florya’da!

Küçükkuyuport Evleri ikinci satış ofisi, İstanbul Florya’da bulunan Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açıldı.

Edremit Körfezi, florya, gülsa, gülsa inşaat, istanbul, küçükkuyu belediyesi, küçükkuyu otelleri, küçükkuyu port daire fiyatları, küçükkuyu port evleri, küçükkuyu port evleri’nde fiyatlar 255 bin tl'den başlıyor, Küçükkuyu Port ile ilgili aramalar, küçükkuyu port kiralık, küçükkuyu satılık yazlık, nuhoğlu, Nuhoğlu İnşaat, satış ofisi

Nuhoğlu-Gülsa İnşaat tarafından Edremit Körfezi’nde yapılan Küçükkuyuport Evleri’nin maketi ve evlerle ilgili hazırlanan videoların görülebildiği satış ofisi açıldığı ilk gün yoğun taleple karşılaştı.

Temmuz ayında hayatın başladığı, Nuhoğlu-Gülsa İnşaat tarafından Edremit Körfezi’nde deniz kıyısında konumlanan Küçükkuyuport Evleri’ni 3 boyutlu olarak görmek isteyenler için Aqua Florya’ya satış ofisi açıldı.

Küçükkuyuport Evleri’nin maketi, evlerle ilgili hazırlanan videolar ve broşürlerin yer aldığı satış ofisi açıldığı ilk gün yoğun taleple karşılaştı.

İstanbul Florya’da bulunan Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin birinci katında bulunan satış ofisinde Küçükkuyuport Evleri hakkında bilgi almak isteyen müşteriler için her türlü veri sağlanıyor.

Kaz Dağları’na komşu

Küçükkuyuport Evleri, özel mantolama sistemi ve ısıtma-soğutma imkânına sahip daireler; 12 ay boyunca Kaz Dağları’nın zengin bitki örtüsü, zeytin kokan ağaçları içinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

17 blokta 204 ayrıcalıklı konut ile bulunduğu bölgede, ayrıcalıklı yaşam imkanı sunan tek proje olma özelliği taşıyan Küçükkuyuport Evleri’nde daireler, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyor.

Kaz Dağları Milli Parkı’na komşu, zeytin ağaçları ve çam sakızı kokuları arasında dünyanın en temiz oksijenini sunmak üzere tasarlanan projede hem yetişkinler hem de çocuklar için tüm detaylar düşünülmüş. Keyifli akşam gezintileri için geniş yürüyüş yolları yer alan projede, kendine ait özel plajı, yetişkinler ve çocuklar için ayrı olmak üzere 90 metre uzunluğunda 2 adet yüzme havuzu, çocuk oyun alanı bulunuyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

‘Simgelerin Köprüsü’ Yükseldikçe Emlak Fiyatları Artıyor

Hizmete girdiğinde “Dünyanın en büyük orta açıklıklı asma köprüsü” olacak 1915 Çanakkale Köprüsü’nün, inşaat çalışmalarının …