1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Kentplaza AVM ve AVM Sektörü 18 Eylül’de Konuşulacak!

Konya’da hizmete girecek olan Kentplaza Alışveriş Merkezi; modern mimarisi, ideal konumu ve sosyal yaşama katacağı renkle Konya’nın yeni çekim merkezi olacak

avm sektörü, kent plaza avm, kent plaza avm nerede, Kentplaza alışveriş merkezi, Kentplaza AVM

Türkiye’nin en modern ilk 3 AVM’sinden biri olmaya aday olan ve Konyalı Deha Grup’un yatırımı olarak Konya’da hizmete girecek olan Kentplaza Alış Veriş Merkezi; modern mimarisi, ideal konumu ve sosyal yaşama katacağı renkle Konya’nın yeni çekim merkezi olacak.

70’in üzerinde marka, Kentplaza sayesinde ilk kez Konyalı’larla buluşacak
Kentplaza, uluslararası ve ulusal olmak üzere 70’in üzerinde markayı da ilk kez Konya’ya getiriyor. Uluslararası standartlara sahip tek AVM olma özelliğini de taşıyan Kentplaza, Konya’ya artık sosyal yaşam ve modadaki yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak yaşayabilme imkanını sunacak.

Konya’ya “ilk”leri sunacak olmanın heyecanını taşıyan Kentplaza yönetimi proje detaylarını ve Kentplaza ile birlikte, Türkiye’deki AVM sektörüne getirecekleri yenilikleri paylaşmak amacıyla bir basın toplantısı düzenliyor. Deha AVM ve Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arıcı, Avm Mfi Partners Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Yurdum ve 4A Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kurtuluş’un katılacağı bir basın toplantısı düzenlenecek. Toplantı 18 Eylül’de gerçekleştirilecek.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418