1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

İstanbul’da Plaj Sezonu Kapandı!

Gerekli önlemlerle birlikte verilen plaj hizmeti sona erdi

Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bulunan plajlar, istanbul, istanbul plajları 2010, istanbul plajları 2011, istanbul plajları 2012, istanbul plajları 2013, istanbul plajları ile ilgili aramalar, istanbul plajları kilyos, istanbul plajları ve fiyatları, istanbul plajları ve fiyatları 2010, istanbul plajları ve fiyatları 2011, istanbul plajları ve fiyatları 2012, istanbul plajları ve fiyatları 2013, istanbul sahil, istanbul şehir rehberi, İstanbul'da plaj sezonu kapandı

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan plajlar, bu sezonda da 15 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında tüm İstanbul halkına plaj hizmeti verdi.

Günde 30 bin kişiye plaj hizmeti
İstanbul’un denize olan hasretini sona erdiren Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan plajlar, bu sezonda da 15 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında tüm İstanbul halkına plaj hizmeti verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı Sosyal ve İdari İşler Müdürlüğü’nün plaj hizmeti verdiği 5 ayrı noktada, her hafta deniz suyu temizlik oranı ölçümleri analiz edildi, gerekli ilaçlamalar yapıldı ve halkın gönül rahatlığıyla denize girebilmesi sağlandı.

Plajlarda halkın deniz mevsimi boyunca güvenle denize girebilmesi için güvenlik ve cankurtaran personeliyle gerekli tedbirler alındı. Plajlarda hijyen ve sağlık açısından gün boyunca görevli personel ekibi tarafından temizlik yapıldı.

Bu yıl Avrupa Yakasında Menekşe ve Güneş Plajları’nda, Anadolu Yakası’nda ise Caddebostan-1, Caddebostan-2 ve Caddebostan-3 Plajları’nda günlük ortalama 30.000 kişi faydalandı.

İBB

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Konut Aidatları El Yakıyor; Beykoz Birinci, Fatih Sonuncu

Vatandaşlar için büyük bir gider olan aidat fiyatları dudak uçuklatıyor. 5 Büyükşehir Konut Aidat Raporu’na …