1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

İnşaatta Kalite Zirvesi 13 Kasım’da Başlıyor!

İMSAD ve TÜSİAD işbirliğiyle 4. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi

Boyner, Bursa, Eczacıbaşı, Enka, etkinlik, gayrimenkul sektörü, gyoder, ihracat, İMSAD, istanbul, Kadir Topbaş, KalDer, Karbon emisyonu, kitap, nanoteknoloji, Nihat Ergün, Recep Altepe, Sunay Akın, teknoloji, Tim, türkiye, TÜSIAD, TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner

İMSAD tarafından 2009 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi bu yıl TÜSİAD’ın stratejik iş ortaklığında 13 Kasım’da Four Seasons Bosphorus’ta düzenleniyor. Ana teması Sürdürülebilirlik ve Küresel Rekabet olan zirvenin ana sponsoru BASF, özel sponsoru Demirdöküm…

Zirve ikinci kez sıfır karbon bir etkinlik olarak düzenlenecek ve gün boyu salonda karbon emisyonu ölçülecek.
Bilim, Teknoloji ve Sanayi Bakanı Nihat Ergün, TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner ve İMSAD Başkanı Hüseyin Bilmaç’ın açılış konuşmalarını yapacağı zirvede Türkiye’den ve yurtdışından iş dünyasının pek çok ismi konuşmacı olarak yer alıyor.
Zirvede 2 önemli raporun da lansmanı yapılarak ilk kez kamuoyuyla paylaşılacak. İMSAD-TÜSİAD işbirliği ile hazırlanan Yeşil Binalar ve İnşaat Sektöründe Nanoteknoloji Stratejisi Raporu ile İMSAD’ın 2 yıldır üzerinde çalıştığı Binalarda Enerji Verimliliğinin Gelecek Perspektifini ortaya koyan ‘Rehber Kitap’ın’ sunum ve tanıtımları sektörün önde gelen uzmanları tarafından yapılacak.

İnşaat sektörünün en heyecan verici buluşması haline gelen Uluslararası İMSAD İnşaatta Kalite Zirvesi bu yıl dördüncü kez düzenleniyor. Bu yıl TÜSİAD’ın stratejik iş ortaklığında gerçekleştirilecek zirvenin ev sahipliğini İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bilmaç, TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner ile birlikte yapacak. Ana teması ‘Sürdürülebilirlik ve Küresel Rekabet’ olan zirve, sıfır karbon etkinlik olarak planlanıyor.

Four Seasons Bosphorus’ta 13 Kasım’da düzenlenecek zirveye birbirinden güncel başlık ve sektörün önde gelen isimleri konuk olacak.

Zirvenin ‘Sürdürülebilir Kentler’ başlıklı özel bölümünde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe özel birer sunum gerçekleştirecek.

Zirvede ayrca, ‘Sürdürülebilirlikte Liderin Rolü ve Markanın-Sanayinin Gücü, Gelecek Vizyonu ve Trendler, İnşaat Endüstrisindeki Rekabetin Yeni Trendleri’ başlıkları ünlü simalar tarafından irdelenecek. GYODER, İNTES, KALDER, SKD Türkiye, TİM, TürkMMMB, TMB’nin desteklediği etkinlik Sunay Akın’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek. Zirvede Fatih Türkmenoğlu da özel bir oturumda Sürdürülebilirlik ve Hedefler başlığını katılımcılarla tartışacak.

BASF A.Ş.’nin ana sponsorluğunda düzenlenen 4.Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’ne ayrıca Demirdöküm A.Ş. Özel Sponsor olarak destek verdi. Zirvenin sponsorları arasında AKG Gazbeton, Eczacıbaşı Yapı, Duravit, DYO, Wilo Pompa, Enka Holding, Nurol Gayrimenkul yer aldı. İKMİB (İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracat Birliği) ile Traçim Çimento’nun destek sponsoru olduğu etkinliğin Sıfır Karbon Sponsorluğu’nu ise Escarus Sürdürülebilir Danışmanlık firması üstlendi.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Corona Virüs Etkisi: Arsa Satışları Geçen Yıla Oranla Yüzde 20 Arttı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, bu yıl arsa satışında geçen yıla göre …