1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

İnşaat Firmasını Protesto Ettiler

Kadıköy’de bir grup, mahallellerinde çalışma yürütme girişiminde bulunan inşaat firmasını protesto etti.

insaat-firmasini-protesto-ettiler

Fikirtepe Mandıra Caddesi üzerinde toplanan mahalle sakinleri, evlerini yeniden inşa etmek için girişimde bulunan özel bir inşaat firması ile sorun yaşadıklarını belirttiler.

Mahalle sakinlerinden Yılmaz Armağan, “Firmanın, sözleşme imzalatmasına rağmen teminat vermemesi ve birkaç kişinin imzasını alarak tüm mahalle halkının rızası varmış gibi göstermesi bizi rahatsız ediyor. İmza atan insanların bile evlerini yapmadılar daha. Fikirtepe’ye pankart asıyorlar, ‘Tüm Fikirtepe’ye teşekkür ederiz’ diye. Böyle yaparak uzun süreli arkadaşlıklara sahip insanların arasına nifak sokuyorlar” dedi.

Öte yandan grup ile diğer mahalle sakinleri arasında kısa süreli arbede yaşandı.

AA

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Pana Yapı’dan, Çeşme’ye Özel Yeni Yıl Kampanyası

Pana Yapı’nın, hayata geçirmeyi planladığı Çeşme’nin en büyük projesi ‘Çeşme Jardin Eden’, yeni yılı yüzde …