1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

“İnşaat Çalışmaları Durmayacak”

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

insaat-calismalari-durmayacak-1

GÖZTEPE BAŞKANI SEPİL’DEN SİTEM

Ankara 18’inci İdare Mahkemesi’nin, Karşıyaka ve Göztepe’ye yapılacak yeni statların ihaleleri iptal etmesi Göztepe Başkanı Mehmet Sepil’i şoke etti. Ankara’da bulunan Başkan Sepil, İzmir’deki gazete ve ajansların Göztepe muhabirleriyle telekonferans şeklinde gerçekleşen röportajında İzmir’in bir stadı dahi bitiremediğini belirterek yetkililere sitemde bulundu. Olayın çok taze olduğunu dile getiren Mehmet Sepil, en kısa sürede Spor Bakanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile görüşeceğini belirterek, “Rakiplerimiz birer birer modern tesislere kavuşurken, İzmir yerinde sayıyor. Ortada haksız bir rekabet var” diye konuştu.

insaat-calismalari-durmayacak-2

Göztepe olarak İzmir’i Süper Lig’e taşımaya çalışırken bir yandan da stat için çırpındıklarını sözlerine ekleyen Başkah Sepil şöyle devam etti:

“Bu sadece Göztepe ya da Karşıyaka’nın tek başına halledebileceği bir sorun değil. Tüm İzmir ve İzmirliler’in bize destek vermesi gerekiyor. Şehrin kanaat önderleri, sivil toplum kuruluşları ve yerel yönetimler bir araya gelmeli, sorunlara birlikte çözüm üretmeli. Aksi halde çok uzun yıllar daha başarıyı yakalayamayız.” Davayı Konak Belediyesi’nin açtığını, mahkemenin de itirazı haklı bulduğunu hatırlatan Sepil, temyiz sürecinde Gürsel Aksel Tesisleri’ndeki inşaat çalışmaları durmayacağını açıkladı.

OĞUZHAN’A 1 MİLYON 250 BİN TL

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, ücretlerinin iyileştirilmediği gerekçesiyle kazan kaldırdıktan sonra takımdan gönderilen kaleci Oğuzhan Bahadır ve stoper Erkan Sekman konusuna da açıklık getirdi. Sezon ortasında kimsenini sözleşmesini yenileyemeyeceğini ifade eden Sepil, “Oğuzhan ve Erkan’la sezon sonu oturur konuşurdum. O zaman da gerekeni yapardım. Göztepe’den ayrılmak isteyini zorla tutman. 1.5 senedir kalemizi koruyan Oğuzhan’a 1 milyon 250 bin TL verdim. Her salı da aksatmadan primleri dağıtıldı. İki oyuncunun gösterdiği tavırlar medyaya yansıyınca, kulüple ilişiklerini kestim. Bonservis bedellerini belirleyip, oyuncuları satış listesine koyacağız” ifadelerini kullandı.

GÖZTEPE HERKESE CAZİP GELİYOR

Ara transferdeki stratejisini ve ikinci yarıda takımdan beklentilerini açıklayan Mehmet Sepil, tüm futbolcuların Göztepe’ye gelmek için can attığını söyledi. Göztepe’nin ciddi bir maddi gücü olduğunu dile getiren Başkan Sepil, “Kulübümüzün yapısı herkese cazip geliyor. Fakat transferde çok dikkatli olmayız. Parayı hak edecek, Göztepe formasını layıkıyla taşıyacak oyuncuları almalıyız” diye konuştu. Bu sezon Süper Lig’e çıkılmaması durumunda dünyanın sonunun gelmeyeceğini de belirten Mehmet Sepil, “Biz şampiyon olmak için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz. Ancak hedefimize ulaşamasak gelecek sezon şampiyon oluruz” dedi.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418