1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Gençler Ev Almak İçin 40 Yaşını Bekliyor!

Gençler ev satın almak için 40 yaşını bekliyor. Çoğu genç, ailesi ile yaşamak ya da kiralık ev tutmak zorunda kalıyor

Birleşik Krallık, emlak, ev alma yaşı, ev almak için dua, ev almak ile ilgili aramalar, ev almak istiyorum, ev almak istiyorum ama param yok, ev fiyatlari, Ev Kredisi, ev satışları, satılık daire, satılık ev, toki

İlk ev alma yaşı, son 50 yılda 24’ten 35’e yükseldi. Birleşik Krallık’ın kuzey batısında ve İskoçya’da ise gençlerin ilk evini alması 40 yaşını buluyor. Ev fiyatlarındaki artış, gençleri aileleri ile yaşamaya ya da ev kiralamaya yöneltiyor.

Resmi rakamlar, İngiltere’de her 3 ev sahibinden birinin evini 34 yaşını geçtikten sonra aldığını gösteriyor.

Bin 300 ev sahibi ve 600 ev sahibi olmayan kişi arasında yapılan araştırmada, katılımcılara ilk evlerini ne zaman aldıkları ya da ne zaman almayı planladıkları soruldu.

Katılımcıların yarısı, depozitoyu biriktirmenin bile 10 yıl ya da daha uzun sürdüğünü ifade etti.

İngiltere’de hükümetin yaptığı ev anketine göre; 2008-2011 yılları arasında ilk kez ev alanların % 32,5’i 35 yaş üstünde, % 6,5’i ise 40’lı yaşlarının sonunda ya da 50’li yaşlarının başında.

NTV

Hakkında: SerMimar

Osmanlılarda mimarbaşı, SerMimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak SerMimar'ın görevleri arasındaydı.

Ayrıca...

Konut Satışlarındaki Düşüşün Sebepleri Sıralandı

Türkiye’de emlak piyasasında konut satışları geriledi. Uzmanlar, bu gerilemede konut kredilerindeki faiz artışını öncelikli neden …