1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Filli Boya Son 4 Yılda 705 Okulu Renklendirdi!

Türk boya sektörünün lideri Filli Boya’nın çağdaş eğitime verdiği büyük önem ve değeri yansıtan Filli Okul projesi; 2011 yılında 342 okulun daha boyanmasıyla devam etti.

Ülkemizin dört bir yanındaki okulların sağlıklı ve modern eğitim şartlarına kavuşturulması hedefi ile 2008 yılında başlanan Filli Okul projesi kapsamında; bu güne kadar 626 ton boya ile 2.278.872 metrekare alan renklendirilerek 400.000’i aşkın öğrencimizin eğitim gördüğü tam 705 okul boyandı.

2011 yılında 342 okul yeni renkleriyle eğitim öğretim yılına merhaba dedi.

Ülkemizdeki en kapsamlı eğitim yardımlarından biri olan “Filli Okul” projesi kapsamında; 2008 yılında 51, 2009 yılında 65, 2010 yılında 247, 2011 yılında 342 okul toplamda ise geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin eğitim gördüğü tam 705 okul boyanarak, yeni eğitim öğretim yılına hazır hale getirilmiş oldu.

Filli Boya’nın örnek sosyal sorumluluk projelerinden biri olmayı başaran “Filli Okul” projesi kapsamında okulların boyanmasıyla, gerek öğrencilerin, gerekse eğitimcilerin başarılarına, öğrenme ve öğretme isteklerine olumlu yönde katkı sağlanıyor, gençlerimizin hak ettikleri eğitim şartlarında eğitim görmeleri için destek veriliyor.

Filli Okul projesi kapsamında ayrıca Akut (Arama Kurtarma Derneği) ile “Akut Anadolu’yla Elele” projesine de destek verilerek son 2 yılda 242 okulun boyanması da sağlandı.

Okullarının boyanmasından dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden okul müdürleri, eğitimciler ve öğrenci velileri katkılarından dolayı Filli Boya teşekkürlerini ileterek gerçekleştiren çalışmaların diğer firmalara da örnek olması dileklerini ilettiler.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Filli Boya, “Yarına Borcumuz Var” Projesiyle Karbon Ayak İzini Sıfırlıyor!

Türk boya ve yalıtım sektörünün lideri Filli Boya, çevreye, sürdürülebilir enerjiye ve gelecek nesillere verdiği …