1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Exen İstanbul’dan Süper Fırsat

Sur Yapı’dan 20. yılında gayrimenkul sektöründe bir ilk!

exen istanbul daire fiyatları, Exen İstanbul Evleri, exen istanbul fiyat, exen istanbul fiyat listesi, exen istanbul fiyatlar, exen istanbul ile ilgili aramalar, exen istanbul kiralık, exen istanbul satılık, sur yapı, sur yapı çekmeköy, sur yapı dan kaçırılmayacak fırsat, sur yapı ile ilgili aramalar, sur yapı kağıthane, sur yapı metro garden, sur yapı projeleri

Türkiye’nin en başarılı emlak yatırımı ödüllü Exen İstanbul ‘da, yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza özel fırsatlar…

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın yatırım planlarında Türkiye’nin özel bir yeri vardır. Kimi yatırım amacıyla, kimi de Türkiye’ye kesin dönüş yaptığında hayatını sürdürebilmek için seçkin projelerde konut sahibi olmak ister.

Bu alanda giderek büyüyen talebin yanı sıra; ABD, Almanya ve Rusya gibi ülkelerde yaşayan vatandaşlarımızın Exen İstanbul projemize gösterdiği ilgiyi dikkate alan Sur Yapı, yeni bir uygulama başlattı.

Sadece yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız için görevlendirilen satış danışmanları; Sur Yapı’nın projesine ilişkin sorulara ayrıntılı yanıtlar veriyor. Türkiye’ye gelmeleri halinde ise havalimanında karşılanan vatandaşlarımıza, projenin özel tanıtımı yapılıyor. Kişiye özel danışmanlık hizmeti kapsamında, Exen İstanbul’da konut satın almaya karar veren vatandaşlarımızın tüm işlemleri hızla tamamlanıyor.

Exen İstanbul’un internet sitesinde de sadece yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın kullanabileceği yeni bir sayfa tasarlandı. Projenin tanıtımı ve örnek dairelerin videolarının yanı sıra, inşaatın son durumunu gösteren güncel fotoğraflar, Türkiye’deki gayrimenkul mevzuatına ilişkin bilgilerin yer aldığı sitede; müşterilerimiz tüm sorularına yanıt bulabiliyor.

30 Eylül’e kadar sürecek olan kampanya çerçevesinde Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza Exen İstanbul’da 10.000 TL indirim imkânı sunuluyor. Sur Yapı’nın gayrimenkul sektöründe bir ilke imza atarak gerçekleştirdiği uygulamayla yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız www.exenistanbul.com sitesinde yer alan “Yurtdışında Yaşayan Vatandaşlarımıza Özel” bölümüne girerek tüm bu hizmetlerden faydalanabilecekler.

Bulunduğu konum ve arsa alanının büyüklüğü nedeniyle Anadolu Yakası’nın en gözde projelerinden biri olan Exen İstanbul, anayolların hemen yanında, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine 5’er dakika mesafede bulunuyor. Altunizade-Çekmeköy aksı üzerinde oluşan üst düzey iş, yaşam, alışveriş ve finans merkezlerinin tam ortasında yer alan Exen İstanbul, şehir hayatından vazgeçemeyen yeni sakinlerini bekliyor.

Exen İstanbul ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor…
Exen İstanbul’da yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. Yüzde 75’i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan proje, göleti, havuzları, fıskiyeleri, çocuk parkları, 1 kilometrelik bisiklet parkuru, mini futbol sahaları, fun golf sahası, açık fitness alanları, meyve bahçeleri gibi birçok sosyal alanıyla da ev sahiplerine ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunuyor. Yeraltında çözümlenmiş otoparklar ve sosyal tesis dışında kalan açık otoparklar sayesinde yaşam alanlarında tek bir araca bile rastlanmayacak. Şehrin ortasında doğayla iç içe bir yaşam sunan Exen İstanbul, güneş panelleriyle ısınan havuzu sayesinde, bahar aylarında da açık havada yüzme keyfini yaşatacak.

Her daireye kat bahçesi…
Yatay bloklardaki her dairenin sahip olduğu kat bahçeleri; sakinlerine yemek, sohbet ve kahve keyfini, yeşil ve maviyle iç içe göl manzarası eşliğinde yaşatacak. Hayatının büyük bölümünü iş yerinde değil, evinde geçirmek isteyenler, Exen İstanbul’un sağladığı home office yaşam imkânlarıyla bu planlarını gerçekleştirebilecek.

Detaylı bilgi için: +90 216 316 79 90/ www.exenistanbul.com.tr

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İnşaat Sektörünün Devletten Alacakları Faiziyle Ödenecek!

İnşaat sektörü temsilcileri devletten alacakları KDV’yle ilgili sorunlarını Bakan Bayraktar’a iletti. Bayraktar da “Biz KDV’leri …