1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Ev Almak İsteyenlere Mom Yapı’dan Fırsat!

Çekmeköy’ün elit yaşam merkezi GLOW3’ün mimarı MOM Yapı, 31 Aralık’a kadar GLOW3’ten daire alacakların bir yıllık aidatını karşılıyor. MOM Yapı’nın yeni yıl hediyesi olan kampanya GLOW3, konforuna katılmayı arzulayanların işini daha da kolaylaştırıyor.

Adapark, avrupa holding, Glow3, glow3 daire fiyatları, glow3 fiyat listesi, glow3 fiyatlar, glow3 ile ilgili aramalar, glow3 kiralık, glow3 nerede, glow3 satılık, mom inşaat, mom yapı, mom yapı çekmeköy, mom yapı glow, mom yapı glow 3, mom yapı ile ilgili aramalar, norma yapı

Ev almayı düşünürken, şartlarımıza en elverişli daireleri araştırır, en uygun koşullu konut kredilerine yönelir ve aidatları en makul konutları tercih ederiz. Alacağımız evin finansmanında yapılacak her tasarruf, tercihlerimizde etkili olur. Özellikle yüksek peşinat ve ilk taksitlerin ödendiği dönemlerde yapılacak tasarruflar, yeni ev sahiplerini rahatlatır.

GLOW3 projesinin mimarı MOM Yapı, bu dönemlerde yaşanan finansal zorlukları dikkate alarak, 2013 boyunca yeni ev sahiplerini çok rahatlatacak bir kampanya hazırladı. 31 Aralık’a kadar GLOW3’ten ev alanların, bir yıllık aidatlarını MOM Yapı üstleniyor. MOM Yapı’nın yeni ev sahiplerine yeni yıl hediyesi olan kampanya sayesinde, hem yeni evin getirdiği Mali yük hafifliyor hem de GLOW3’un benzersiz yaşam koşullarından yararlanmak daha kolay hale geliyor.

MOM Yapı’dan hem ev hem de Yılbaşı hediyesi

Yapı sektöründe dinamik ve yenilikçi yaklaşımıyla öne çıkan MOM Yapı, müşterilerinin ev aldıktan sonra da yanında. Yılbaşı’na kadar yeni daire alanların bir yıl boyunca tüm aidatlarını karşılayan MOM Yapı’nın Satış ve Pazarlama Müdürü Gaye İntepe; “Şirket olarak, yeni yıla kadar bizden daire alanlara, hem bir Yılbaşı hediyesi hem de yeni ev hediyesi vermek istedik. Ayrıca yeni ev almanın maddi yükünü omuzlarında taşıyan bir aile için, bir yıllık aidat ödemesinden muaf olmanın da nasıl bir anlam taşıdığını çok iyi biliyoruz” şeklinde konuştu.

Huzur ve rahatlığın bir araya geldiği bir dünya: GLOW3

Sosyal yaşam olanaklarıyla da dikkat çeken GLOW3’ün açık alanlarında yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, iç bahçe çocuk oyun alanı, bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Dış bahçede, çocuk oyun alanı ve açık fitness alanının yanı sıra basketbol, tenis, voleybol ve futbol gibi spor aktiviteleri için tasarlanmış 2 adet üniversal oyun sahası GLOW3 sakinlerinin açık havanın keyfini çıkarmasını sağlıyor. Kapalı alan aktiviteleri için sunulan tesisler arasında ise çocuk oyun alanı, masa tenisi, langırt, PlayStation, bilardo ve hobi alanı bulunuyor. Havuz cafe, fitness alanı, saunalar, soyunma odaları, dolaplar ve duşlar da GLOW3’ün sunduğu kapalı sosyal alanlar arasında yer alıyor.

Lokasyonu itibariyle de birçok ulaşım olanağına sahip olan GLOW3, Şile Otobanı’na ve yapımı hızla devam eden Üsküdar-Alemdağ metro durağına yürüme mesafesinde.

Yılbaşı’na kadar GLOW3’ten dairelerini seçenler, aidat ödeme kaygısından uzak bir 2013 geçirecek.

Glow 3 İletişim Bilgileri:
Web: www.glow3.com/

Kaynak: Milliyet.com.tr

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Sigortacıyken ‘Arsayı Topladı’ Şimdi Üstüne Konut Yapıyor!

İsviçre Sigorta’yı sattıktan sonra gayrimenkule yoğunlaşan Avrupa Holding, ilk projesini Çekmeköy’de hayata geçirdi. Yılardır arazi …