1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

DuPont Building Innovations’tan Sektör Değerlendirmesi

DuPont Building Innovations Ülke Müdürü Doğan Öz, geride bırakacağımız yıl ve önümüzdeki yeni yıla ilişkin sektör değerlendirmesinde bulundu. DuPont Building Innovations; 2016’da ve ilerleyen dönemlerde de sektördeki öncü markalardan biri olarak çalışmalarını sürdürmeyi hedefliyor.

dupont-building-innovationstan-sektor-degerlendirmesi

DuPont Building Innovations (DuPont Yapı Çözümleri) Ülke Müdürü Doğan Öz, inşaat ve yapı sektörünün 2015 yılı değerlendirmesi ve 2016 yılı öngörülerine ilişkin görüşlerini aktardı.

DuPont Building Innovations Ülke Müdürü Doğan Öz’e göre Türkiye’de inşaat sektörü son 10 yılda çok büyük gelişme gösterdi ve önemli bir noktaya geldi. Özellikle hem 3. köprü, 3. havalimanı gibi büyük ve önemli kamu projelerinin hem de kentsel dönüşüm projelerinin inşaat sektörüne önemli bir ivme kazandırdı. Konut talebi, artan kentsel dönüşüm projeleri ve altyapı yatırımları, hem inşaat sektörünün hem de yalıtım sektörünün büyümesinde etkin rol oynadı. DuPont Building Innovations her geçen gün hız kazanan bu sektörlerde 2015 yılında ürünlerin sürdürülebilir ve çevreye duyarlı olması hassasiyetinin ve bilincinin arttığına inanıyor.

İnşaat sektörü eski ivmesine kavuştu

Türkiye’nin 2015 yılında geçirdiği iki önemli seçim dönemine ilişkin görüşlerini de paylaşan Öz, bu dönemlerde inşaat sektörü, yatırım kararlarını bekletenlerin etkisiyle rölantide kalsa da son seçim dönemi sonrasında inşaat sektörünün eski ivmesine kavuştuğunu söyledi.

Yalıtım sektöründeki canlılık 2016’da artarak devam edecek

DuPont Building Innovations Ülke Müdürü Doğan Öz, inşaat sektörüyle birlikte dolaylı olarak yalıtım sektörünün de büyüdüğünü ve eski yıllara nazaran daha da önemsendiğini, bu sebeplerle hem inşaat sektöründeki hem de yalıtım sektöründeki bu canlılığın 2016 ile birlikte artarak devam edeceğini öngördüklerini kaydetti.

DuPont Building Innovations öncü olmaya devam edecek

DuPont Building Innovations Ülke Müdürü Doğan Öz: “2014 yılında hem iç pazarda hem de bölgemizdeki ülkelerde su yalıtımı ve solid malzeme sektöründeki öncü konumunu daha ileriye taşıdı. 2015 yılında da çıtayı yükselterek ilerlemeyi sürdüren şirket bu yıl, ürünlerini geliştirmek için yatırımlar yapmaya, yüzey malzemelerimizin özelliklerini geliştirmeye, pazarın ihtiyaçları doğrultusunda renk çeşitlerini arttırmaya ve teknolojilerini yenilemeye devam edecek. 2015 yılını da büyüme trendini sürdürerek kapatmayı hedefleyen DuPont Building Innovations; 2016’da ve ilerleyen dönemlerde de sektördeki öncü markalardan biri olarak çalışmalarını sürdürmeyi hedefliyor.” dedi.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Ayda Bin 556 Lira Taksitle Lüks Konut Kampanyası!

Konutta başlatılan seferberlik tam gaz sürüyor. Ayda 1.556 lira taksitle lüks konut sahibi olma fırsatı …