1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Dumankaya Pusula Satış Hizmetleriyle Fark Yaratıyor!

Dumankaya Pusula, yaşam alanlarında yarattığı yeni yönetim modeliyle hem tasarruf hem üstün hizmet sunuyor

dumankaya hizmetleri, dumankaya iletişim, dumankaya projeleri, Dumankaya Pusula

Büyük projelerin yaşam alanlarında akıllı ve düşük maliyetli, kurumsallaşmış yeni site yönetim modeli geliştiren Dumankaya Pusula sektörde fark oluşturuyor.

Dumankaya Pusula Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Güneş, yeni yönetim modelinde yöneticilik görev ve yetkilerini sektör tecrübesi olmayan kişiler yerine, sahasında uzman şirketlere vererek belli teminatlar aldıklarını ve müşterilerin daha kurumsal bir yapı ile muhatap olmalarını sağladıklarını belirterek şunları söyledi:

“Ülkemizde hâlihazırda uygulanmakta olan, ‘Hiçbir şeye karışma, hizmeti dışarıdan satın al’ anlayışını tamamen değiştirdik ve her şirket değişiminde projelerin yeni arayışlara ve yatırımlara girmeleri zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Tüm yasal işletme izinlerini ilgili projeler adına alıyor ve personel istihdamlarını bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Böylece işletme projelerine çok ağır bir yük olarak yansıyan KDV ve Kurumlar Vergisi gibi mükellefiyetleri ortadan kaldırıyor, hem personelde bir aidiyet duygusu gelişmesini sağlayarak daha yüksek performans ile işlerini sahiplenmelerini hem de ortadan müşterilerimize daha az aidat ödeme avantajı sağlıyoruz.

Dumankaya Pusula Projeler kapsamındaki tüm bina, tesis ve ekipmanların gerekli periyodik bakım ve onarımları için prosedürler oluşturuyor ve sürekli takip ederek, amaçları doğrultusunda sorunsuz ve uzun süreli hizmet vermelerini sağlıyoruz. Her branştaki personelin görev tanımları ile birlikte gerekli tüm eğitim faaliyetlerini belirlenen takvim çerçevesinde yürütüyor ve kayıtlarını tutuyoruz. Tam zamanlı olarak çalışmalarına ihtiyaç duyulmayan bazı branşlardaki personeli, birçok projede part-time çalıştırarak personel maliyetlerini asgari düzeye indiriyoruz.”

Mal ve hizmet alımları için gerekli prosedürleri oluşturduklarını ve bu kapsamdaki tüm alımları kat malikleri arasında seçilen temsilcilerin onaylarını alarak gerçekleştirdiklerini vurgulayan Ahmet Güneş, müşterilerden oluşan denetim temsilcileri ve ayrıca S.M.M.M Odası yetki belgesine sahip bir uzmana tüm faaliyet ve tasarruflarını denetlettirdiklerini belirtti.

Dumankaya Pusula
Sürekli müşteri memnuniyeti parolasıyla yola çıkan Dumankaya Pusula, konut satışından teslime ve teslim sonrasına kadar tüm süreçte müşterilerine daha önce hiç yaşamadıkları farklı ve gelişmiş bir hizmet anlayışı sunmayı amaçlıyor. Dumankaya Pusula kapsamında Satış Sonrası Hizmetler, Dumankaya Dizayn Destek, Gayrimenkul Değerlendirme Hizmetleri, e-dairem, Asistan ve Aktivite Hizmetleri gibi birçok farklı hizmet bir arada veriliyor. Daire sahipleri, satıştan teslimata, tapudan satış sonrası hizmetlere, ev kiralamadan döşemeye, yaşama alanlarındaki ortak sorumluluklardan bireysel yükümlülüklere, vergi ödemelerinden lobi hizmetlerine kadar danışabileceği büyük bir enformasyon ağı hizmetine Dumankaya Pusula ile birlikte sahip oluyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418