1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Doğu’da Modern Öğrenci Yurtları!

İnanlar İnşaat’ın yaptırdığ Doğu’daki öğrenci yurtları yeni öğretim sezonunda hizmete giriyor…

Doğu, doğu yurt, İnanlar İnşaat, İnanlar İnşaatyurt, yurt doğu, yurt İnanlar İnşaat

İnanlar İnşaat’ın yaptırdığı Van’daki erkek, Diyarbakır’daki kız öğrenci yurdu yeni öğretim sezonunda hizmete girecek. Üniversite öğrencileri için yapılan Van öğrenci Yurdu’nda dün kayıtlar başladı.

Depreme dayanıklı üretilen komplekste açık spor alanı, yemekhane, mutfak, kantin, revir, kütüphane, konferans salonu, etüt ve bilgisayar odaları, 24 saat kameralı güvenlik sistemi var. Diyarbakır’da ortaöğretimde okuyan kız öğrencilere yapılan 100 kişi kapasiteli 5 katlı kız öğrenci yurdu da aynı olanaklara sahip. İnanlar Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, “Geleceğimizin mimarı genç nesillerin eğitimlerine destek olmaktan mutluyum” dedi.

Habertürk

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İnşaat Firmaları ve Emlakçılar Uzlaşamadı

Yeni yılla gelen konut vergilerindeki artış tartışmaları, İnşaat firmaları ile emlakçıları karşı karşıya getirdi Lüks …